Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

1 жовтня у Львові виступлять найкращі трубачі світу

  Подія: концерт
  Дата: 01.10.2016
  Місце проведення: Львів
Придбати квиток
У суботу, 1 жовтня, у Львівській філармонії у рамках Міжнародного культурного проекту «Музика без кордонів» відбудеться концерт за участі одних із найкращих та найвідоміших у світі солістів-трубачів - Отто Заутера (Німеччина) та Сергія Накарякова (Ізраїль). Супроводжуватиме виступ знаменитих музикантів Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» під диригуванням неперевершеної Наталії Пономарчук. Початок – о 18:00.

Сергій Накаряков (Ізраїль) – талановитий музикант, митець від Бога, який сміливо порушує усталені правила виконання класичної музики на трубі. Його неповторна гра вражає та захоплює. Його трубі підкоряються найскладніші скрипкові партії. Про нього кажуть, що він - «Паганіні труби» та «Карузо труби». Для Накарякова не існує нічого неможливого у музиці.

Отто Заутер (Німеччина) - один із найбільш затребуваних солістів на трубі-пікколо в світі. У його творчій біографії - виступи у Лондоні, в Палаці Святого Джеймса у присутності Його Королівської Високості принца Чарльза, а також у Ватикані для Папи Римського Іоанна Павла II.

1 жовтня у Львові виступлять найкращі трубачі світу


У програмі концерту трубачів Отто Заутера та Сергія Накарякова 1 жовтня у Львівській філармонії – твори Телемана, Моцарта, Пахельбеля, Баха, Генделя та Мольтера.

А окрім цього, перебуваючи у Львові, Отто Заутер та Сергій Накаряков поділяться своїм музичним досвідом зі студентами та учнями – проведуть 29 та 30 вересня (від 9:00 до 13:00) майстер-класи у приміщенні Львівської середньої спеціалізованої музичної школи ім. С. Крушельницької.

Ціна квитків на концерт Отто Заутера та Сергія Накарякова 1 жовтня у Львівській філармонії – від 80 до 150 грн.Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: