Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

«Монте Крісто» дадуть концерт в Луцьку

  Подія: концерт
  Дата: 08.10.2016
  Місце проведення: Луцьк
8 жовтня в ЛучеSк Пабі о 20.00 виступить Юрій Лемчук та гурт "Монте Крісто".

"Запрошуємо усіх розділити з нами цей вечір, з романтичними і драйвовими піснями. І ми будем разом...", - пишуть організатори.


Довідка.
Історія групи «Монте Крісто» почалась у 1999 році у містечку Червоноград, що у Львівській області. Тоді поет та музикант Юрій Лемчук познайомився з аранжувальником Олександром Коцюбою. Вдвох вони створили групу, яку назвали на честь улюбленого персонажа Юрія — головного героя знаменитого роману Александра Дюма.

Окрім «Монте Крісто» у кожного з музикантів були й інші проекти, бізнес, особисті справи. З часом Юрій, лідер «Монте Крісто», з головою поринув у власну справу і написання текстів для різних груп і виконавців. Серед них — Ірина Білик, Оля Горбачова, Віталій Козловський, «НеАнгели», «Авіатор» та інші. Клавішник Ярослав Смілянець почав писати музику в стилі «транс» і став за «діджейський» пульт у нічних клубах.

Друге дихання група знайшла, коли музичний продюсер «Монте Крісто» Юрій Шевченко познайомився з молодим співаком Олександром Корінним. На той час останній був зайнятий власним авторським проектом та був одним з вокалістів київської «кавер-групи». Незвичайний, насичений тембр Корінного сподобався продюсерові. Олександр ознайомився з тим матеріалом, який накопичився у групи за час її існування, і разом з Юрієм Шевченко вони вирішили, що такі пісні не повинні пропадати. У підсумку Олександр Корінний став новим вокалістом «Монте Крісто». Колишні учасники колективу підтримали цю ідею, а Юрій Лемчук почав працювати над новими піснями для групи та став її директором. А вже за декілька місяців після оновлення вокального фронту колективу, у гурт підтягнулись професійні музиканти та однодумці Слава Шевченко (гітара) та Георгій Луданов (ударні). У 2016 до складу групи повернувся Ярослав Смілянець (клавішні та аранжування).

Зараз склад гурту виглядає наступним чином: вокаліст і автор пісень — Юрій Лемчук, гітарист — Слава Шевченко, Ярослав Смілянець — клавішні та аранжування, ударні — Тарас Козак, бас гітара — Олександр Атамась.

«Монте Крісто» дадуть концерт в Луцьку


Музиканти дали декілька концертів на великих майданчиках Києва, а також — низку благодійних концертів по Україні. Вже зараз в мережі для прослуховування доступні такі топ-композиції, як «Ти тільки живи», «Україна», «Ти не моя», «Пусть так и будет», «Война», «Будемо разом» та інші.

Навесні 2016 року «Монте Крісто» відправляються у тур містами України, серед яких — Умань, Рівне, Львів, Івано-Франківськ, Київ, Луцьк, Хмельницький.


Дізнайтеся більше про: Монте Крісто

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: