Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Арсен Мірзоян здивує Київ концертом до 5-річчя творчості

  Подія: концерт
  Дата: 25.11.2016
  Місце проведення: Київ
25 листопада у Жовтневому палаці сталевий голос країни Арсен Мірзоян зіграє сольник в рамках всеукраїнського туру, який присвячено п’ятиріччю його творчої діяльності.

“Це буде особливий концерт, адже Київ займає особливе місце в моєму серці, - каже Арсен Мірзоян. - П’ять років столиця була зі мною, реагувала на мої творчі досягнення та підтримувала. 25 листопада ми разом відсвяткуємо цю подію. П’ять років - це не малий термін. За цей час була проведена колосальна робота, відбулось багато змін, сформувався кістяк команди та музичний напрямок. Але це тільки початок. Працювати є над чим і плани у нас грандіозні. Отож, ми йдемо вперед!”.

Під час київського концерту прозвучать найкращі пісні співака, а також композиції із нового альбому, над яким працює співак.

Арсен Мірзоян здивує Київ концертом до 5-річчя творчості


Нагадаємо, за ці п’ять років Арсен Мірзоян видав три альбоми: “Гудзики”, “Незручні ліжка” та “Паперовий сніг” та відзняв шість відеокліпів на пісні: “Бувай малий”, “Вінні-Пух”, “Коли ти підеш”, “Івана Купала”, ”Можеш як” та “Інші двері”.

Пісня «Вінні-Пух» була визнана найкращою піснею літа. «Можеш як» утримувала перші сходинки музичних хіт-парадів більш, ніж півроку. Композиція «Паперовий сніг» незважаючи на назву стала весняним хітом 2016-го.До всеукраїнського туру увійшло 15 міст: Одеса, Черкаси, Кривий Ріг, Дніпро, Луцьк, Тернопіль, Червоноград, Чортків, Івано-Франківськ, Чернівці, Хмельницький, Вінниця, Київ, 29 листопада– Львів, 2 грудня – Запоріжжя.


Дізнайтеся більше про: Арсен Мірзоян

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: