Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом

  Подія: концерт
  Дата: 19-20.10.2019
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
Мало хто з іноземних артистів в Україні знаний настільки, що відразу заявляє кілька концертів в столиці. Лара Фабіан - якраз з таких. Незрівнянна канадська співачка повертається до нас, щоб представити новий альбом Papillon, а також відзначити ювілей - тридцять років на сцені.

В українців буде можливість привітати Лару особисто і подарувати їй букет квітів. 19 і 20 жовтня співачка, чий голос полонить не одне покоління, виконає нові пісні в палаці «Україна». Також там прозвучать світові хіти, які змусили тремтіти безліч сердець і проливати таку ж кількість сліз - Je t'aime, Adagio, Tu es mon autre і, звичайно, I Will Love Again - головний хіт Фабіан в Америці, який потрапив в топ-35 чарту Billboard Hot 100 і очолив танцювальний хіт-парад Billboard.

Лару Фабіан часто порівнюють з Селін Діон. Не дивно. Обидві - канадки і обидві досягли планетарної популярності виконуючи пісні французькою. Але сама Лара ці порівняння не любить, хоч і поважає Селін. Одного разу вона написала їй листа, де висловила своє захоплення її творчістю, а в знак вдячності записала кавер на одну з її пісень.

Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом


Papillon - нова робота, яка вийшла в лютому цього року. На відміну від попереднього Camouflage, який був записаний англійською мовою, всі пісні Papillon виконані французькою. Лара назвала її на честь прізвиська бабусі: саме вона прищепила Фабіан любов до музики. Диск було записано за 11 днів в домашній студії Лари, яка знаходиться в підвалі її будинку.

Для Фабіан Papillon - чотирнадцята студійна платівка. Всього за свою кар'єру, яка триває вже тридцять років, вона продала більше двадцяти мільйонів дисків. Вона запам'яталася слухачам завдяки своєму сильному, емоційному вокалу. Крім цього, Фабіан встигла побути суддею бельгійської версії шоу «Голос». Тож не дивно, що телебачення цієї країни запросило саме її, адже в Бельгії Лара вважається авторитетної суперзіркою.

Але, не дивлячись на свій статус, Лара залишається простою і відкритою до всіх. Журналісти її не напружують і кожному вона готова детально відповісти на будь-яке питання. Під час концертів вона спілкується з публікою абсолютно невимушено, завдяки чому величезні зали перетворюються в затишні, теплі будинки, а сам концерт - в посиденьки з подругою, зустрічі з якою рідкісні, але влучні. Радимо не пропустити шоу, щоб ви змогли пройнятися цією дійсно унікальною атмосферою.

Квитки вже у продажу


Дізнайтеся більше про: Lara Fabian

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: