Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Віктор Павлік в сюжеті каналу OTV про альбом «З новим Rockom»

Віктор Павлік в сюжеті каналу OTV про альбом «З новим Rockom»

В інтерв'ю каналу OTV Віктор Павлік поділився думками про новий альбом «З новим Rockom» та планами на майбутнє про щорічний першоквітневий фестиваль рок-музики.Альбом «З новим Rockom» складається з 15 треків. Кожен трек є дуетним. В запису пісень взяли участь молоді, але вже достатньо вагомі в українському року команди зі всієї України, серед яких: «Pavlik Over Drive», «Мотор’ролла», «Був’є» , «White», «Чумацький шлях», «Rock-H», «Пан Пупець», «Узвар» та інші. Кожна команда обирала трек самостійно, занурювала його в рок, та поміщувала в трек лист.

Віктор Павлік: «Завжди любив рок. Це свобода, це початок для мене всього того самого хорошого, що є в музиці. Це моя стихія, і я зараз кайфую від того, що познайомився з такою кількістю талановитих музикантів з української рок тусовки. Надихнула мене команда «Чумацький шлях» з міста Хмельницького. Хлопці попросили в мене дозвіл зробити пісню «Шикидим» в роковому аранжі. І понеслось…».


На презентацію проекту команди приїхали з різних куточків України: Мукачево, Хмельницький, Рівне, Тернопіль, Івано-Франківськ. Здивувала всіх маленька барабанщица Катя Кузякіна, яка в свої 7 років як справжній рокер задала ритм в одній з пісень Павліка, тимчасово замінивши барабанщика команди Pavlik Over Drive.

Нагадаємо, альбом дуетів Віктора Павліка з різними популярними українськими виконавцями за назвою «Віктор Павлік та друзі. З новим Rockom» вийшов 1 квітня.


    
Дізнайтеся більше про: Віктор Павлік

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: