Авторизація
 
  • 16 лют: Фронтмен “Фіолет” зізнався дружині в коханні за допомогою романтичного відео 
  • 16 лют: LETAY feat. YURCASH – Цей День, або Привітання від Кучерявих Пацанів 
  • 16 лют: Український гурт Фраnko' заспівав про «природну терапію» 
  • 16 лют: Кохання у пустелі: Alyosha & Vlad Darwin представили кліп на пісню «Торнадо» 
  • 16 лют: Новий відеосингл переможниці Євробачення Нетти «розкриває» абсурд сучасної культури їжі 

The Rolling Stones готують до випуску новий альбом

The Rolling Stones готують до випуску новий альбом


Легендарні рокери вперше за 11 років вирішили записати і випустити нову платівку.

Легендарний колектив "The Rolling Stones", відігравши свій історичний концерт на Кубі, порадував своїх шанувальників новиною про випуск нового альбому. Вперше за 11 років творчої паузи музиканти готуються випустити нову платівку.

У своєму інтерв'ю для видання "The Associated Press" гітарист групи Ронні Вуд зізнався, що команда "The Rolling Stones" зібралася в студії заради того, щоб записати і випустити новий альбом.

У студії звукозапису музиканти попрацювали дуже плідно, записавши за два дні 11 композицій. Як стало відомо, "The Rolling Stones" записувати не нові пісні, а кавер-версії блюзових виконавців Хаулвіна Вулфа і Літтл Уолтера.

"Вони звучать дуже автентично. Коли ми не чули їх протягом декількох місяців, а потім включили в студії, то були дуже вражені," - зазначив Вуд.

Нагадаємо, "The Rolling Stones" за свою історію випустили 22 альбому в Британії і 24 в США. Останній студійник групи "Bigger Bang" вийшов у світ в 2005-му, а тур на його підтримку тривав до 2007-го. У 2012 році легендарні рокери об'єдналися, щоб відсвяткувати 50-річчя з моменту створення групи. Нещодавно легендарний колектив дав гучний концерт на Кубі. Група зіграла 2-годинний безкоштовний концерт на бейсбольному стадіоні "Ciudad Deportiva" в Гавані.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: The Rolling Stones

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: