Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Виконавиця пісні про лабутени сплагіатила хіт Кузьми

Виконавиця пісні про лабутени сплагіатила хіт Кузьми


Колишня солістка групи "Ленинград" Аліса Вокс, яка розпочала сольний проект, самовільно переспівала композицію Кузьми "Скрябіна" за назвою "Тримай її за руку". Артистка переклала пісню російською мовою та випустила кліп на неї. Однак, її версія "Держи" залишилася впізнаваною копією композиції Андрія Кузьменка.

ТСН.ua звернувся за коментарем до менеджера "Скрябіна" Олексія Зволинського.

"Я підозрюю, що це – незаконно. Я направлю посилання до Moonrecords. Але до них ніхто не звертався із цим питанням, а вони є власниками прав на цю пісню. Я розумію, що був повинен", - зазначив він в ексклюзивному коментарі сайту.

Юрист запевнила, що така трансформація пісні є її плагіатом. Аліса не зазначала у підписі до опублікованого кліпу, що це – ремікс композиції Кузьменка. Більше того, переклад твору та ушвидшення музики до пісні не "рятує" ситуації. Таким чином, Вокс використала композицію Кузьми "Скрябіна" не маючи на те законних підстав.

Виконавиця пісні про лабутени сплагіатила хіт Кузьми


Зазначимо, що трохи згодом в описі до відео артистки з'явилася примітка про те, що композиція є реміксом пісні Кузьми. Однак, спочатку цього вказано не було, що доводять скріншоти.

Виконавиця пісні про лабутени сплагіатила хіт Кузьми


На власних сторінках у соцмережах Аліса зауважувала, що хоче таким чином "зізнатися у любові" тим виконавцям та групам, які були поруч із ними протягом багатьох років. Однак, конкретно про ім'я Андрія Кузьменка та "Скрябін" у повідомленні не йшлося.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Скрябін, Андрій Кузьменко

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: