Авторизація
 
  • 19 кві: Atlas Weekend 2021 відбудеться! Новий формат, лайн-ап та карантинні обмеження 
  • 19 кві: Українська співачка BÁLLI випустила дебютний міні-альбом «Ранок» 
  • 19 кві: Музичні твори Emil Khachaturian відзначені найвищою нагородою Гран-Прі на міжнародному фестивалі ZIRKA “WORLD STARS USA 2021” 
  • 17 кві: Гурт «Скай» презентує весняну пісню «Легковажна» 
  • 17 кві: Олександр Положинський та проєкт «Ол.Ів.'Є» презентують пісню «Там, Де Ти...» 

Новим треком Sysuev закликає кохати без умов

Новим треком Sysuev закликає кохати без умов


Hip-Hop/R&B артист Sysuev представляє новий україномовний сингл «Любов без умов». Трек повертає нас у кращі часи поєднання жанрів хіп-хоп, соул та фанкі музики середини 90-х років.

Вельми тішить те, що Sysuev не біжить за трендами, а працює з давно улюбленими стилями. При цьому у артиста виходить звучати сучасно, без ретроградства і відвертої ностальгії.

«Любов без умов» дарує нам світлий, позитивний вайб. Приспів з гарною мелодією, що легко запам’ятовується. Текст пісні детально продуманий і налаштовує на віру в те, що все буде добре. Артист нагадує, що безумовна любов - це почуття, яке не потребує ніяких конкретних підстав. На відміну від любові умовної, коли ми любимо взамін за ті чи інші якості, досягнення, ставлення. Любов без умов - це чиста і світла енергія, яка виходить із серця просто так. І саме крізь призму щирих, відкритих емоцій ми бачимо справжню любов і всі її відтінки.

«Сингл "Любов без умов" особливий. У нього вкладено багато емоцій і творчої енергії. У цьому записі я зосередився на мелодіях і сенсі тексту більш ретельно, ніж будь-коли раніше. Зараз складний час, локдаун за локдауном, божевільні часи. Як і багато артистів, я відчуваю, що людям так потрібна надихаюча музика і змістовний камбек до базових, фундаментальних цінностей. Набуття справжнього спокою в сучасному і динамічному світі, ідея свідомого життя в гармонії. Щоб щастя було не тільки для нас і наших близьких, а й для всіх істот, що оточують нас. Це про те, як нам всім потрібно жити: щиро і чесно. Всі ми пов'язані, всі ми одне ціле. Зараз концентруюся саме на такому вайбі, у найближчих релізах він точно продовжиться», - розповідає Sysuev.


На підтримку синглу Sysuev підготував яскраве позитивне Mood Video, яке вдало відображає зміст і настрій пісні.

Mood Video «Любов без умов» в YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: SYSUEV

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: