Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

Mari Cheba випустили новий сингл «Тільки ти»

Mari Cheba випустили новий сингл «Тільки ти»


Столичний тріп-хоп гурт Mari Cheba поділився з усіма шанувальниками сучасної української музики своєю новинкою – свіжим синглом під назвою «Тільки Ти». І нехай вас не вводить в оману назва цієї роботи, що є тотожною із назвою композиції зі свіжої платівки команди «Веремій», адже це зовсім інші треки, зроблені практично у полярній стилістиці. Проте обидва дані твори є надзвичайно важливим показником розвитку вітчизняної музики і, що не менш важливо, розвитку різнобічного.Отже, повернемось до самої пісні від Mari Cheba: саунд-продюсером роботи виступив Артур Данієлян, а її прем’єра випала на Міжнародний день миру, що, за словами музикантів, не може бути просто випадковістю. Разом із вокалісткою Марією над треком працювали музиканти Денис Рильков (гітара) та Валентин Латиш (клівішні).

«Я вважаю, що нам неймовірно пощастило попрацювати з Артуром Данієляном, який масштабно перетворив наше звучання та доповнив його новими цікавими елементами. Зокрема особливою нотою пісні «Тільки Ти» є надзвичайне звучання японської флейти Сякухати у виконанні Un Ryu. Спасибі всім, за увагу, підтримку і віру в нас! Будемо щиро раді вашим відгуками!» – зазначила фронтвумен формації Марія Чеба.

Одними з перших почути новинку під назвою «Тільки Ти» мали можливість усі відвідувачі цьогорічного фестивалю «Республіка», а якщо ж вас серед них не було, маєте можливість надолужити згаяне під час ще одного фестивалю Lviv Acoustic Fest, що відбудеться 8-9 жовтня у місті Лева. Разом із музикантами Mari Cheba участь у цьому музичному дійстві візьмуть «Один в каное», Panivalkova, «Плесо», Blooms Corda та інші.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Mari Cheba

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: