Авторизація
 
  • 14 бер: Хас презентує кліп на пісню «Дикий кач» 
  • 14 бер: Зірковий бенд Dennis Adu Quintet, молода співачка Ivonika та арт-колектив Imaginarium зіграють джазові концерти у Caribbean Club Concert-Hall 
  • 14 бер: 18 квітня у Львові LP виконає як хіти, так і зовсім нові пісні 
  • 10 бер: «Гурт The Doox презентував відео на веснянку “Три користі радості”» 
  • 10 бер: Гурт БІЛА ВЕЖА презентує кліп на пісню «8-й колір» 

PANCHYSHYN представив новий сингл зі свого дебютного альбому

PANCHYSHYN представив новий сингл зі свого дебютного альбому


Музикант PANCHYSHYN презентує нову пісню «Дівчина», яка є черговим синглом з його дебютного альбому. Ця легка прониклива композиція не розповідає жодної історії, а лише «передає ледь вловиме тепло, яке може виникнути між двома навіть зовсім незнайомими людьми».

Недарма прем’єра пісні «Дівчина» на радіостанціях України відбувається напередодні Дня всіх закоханих. Коли, як не у ці романтичні дні, історії любові можуть підтверджуватися красивими вчинками, а можуть – тільки починатися. Про це і йдеться у новинці від PANCHYSHYN.

- Протягом минулого року я дуже багато працював над музикою, - розповідає PANCHYSHYN. – Напрацьовував матеріал для дебютної програми, а ще - вправлявся в особливому, у «власному звучанні». Багато чого переосмислив. І те, чим я сьогодні займаюся, мені подобається. Але найголовніше, що ця музика надихає на творчість інших людей, моїх друзів.


Текст до пісні «Дівчина» написав друг співака, поет Володимир Бєглов (він також є автором слів до уже знаної пісні CITY з репертуару PANCHYSHYN). За словами Володимира, образ невловимої, але цілком реальної Дівчини у цій пісні з’явився легко – щойно було почуто мелодію. «Коли я почув цю музику, у голові одразу закрутилися уривки спогадів про тих людей, які торкаються наших життєвих історій дуже випадково. І можуть лишитися у них, а можуть - зникнути так само швидко, як з’явилися. І так само ледь помітно, - розповідає Бєглов. – Мені залишилося тільки записати ці асоціації на папері».

Повноцінну концертну програму PANCHYSHYN готує на осінь 2017 року.

Послухати пісенну прем’єру від PANCHYSHYN «Дівчина» можна тут:


    
Дізнайтеся більше про: PANCHYSHYN

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: