Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Після 10-річної паузи 5'NIZZA презентувала третій альбом

Після 10-річної паузи 5'NIZZA презентувала третій альбом


Хлопці сидять на кухні і вигадують. Те, що пишуть, записують на диктофон. Відтворюють за допомогою портативної колонки. Потім опускають ємність з маслом чорного кунжуту. Охають - ахають і витирають. В процесі народжуються фрази: "масло чо, масло чо, масло чорного ку" Придумують акорди, грають, співають і радіють новій шизанутій пісеньці... Прийшов час вибирати назву альбому. "Масло чорного ку" - виявилося головним претендентом.

“КУ - щире привітання після довгої відсутності. Ми дбайливо зберігаємо ту складову, за яку нас одного разу так сильно полюбили, і намагаємося привносити нове дихання нашій музичній структурі. Дуже багато змінилося і з'явилося в музичному світі. Ми все це чуємо, бачимо і пропускаємо через себе. Цей альбом – своєрідний сплеск, якийсь клубок вражень емоційних потрясінь, переосмислених поглядів на світ і життя в цілому". С. Б.

До альбому увійшло 14 треків, два з них - "Але" і "Далеко" були опубліковані раніше. Все сталося вкрай легко, як і буває у випадку з 5'NIZZA. Єднання і дурисвітство цих музикантів народжують геніальність у чесності і простоті, які так цінні в сучасному світі.

“Наш 3-й альбом-повернення на дитячий майданчик дорослим. Вражаюча синергія двох різних стихій перетворилася в щось третє – те, що найкраще можна описати містким словом КУ!"- А. З.


Треклист:
01. КУ
02. Человек дождя
03. Опана
04. Самолёт
05. Далеко
06. Вверх
07. Але
08. Настоящее
09. Митя
10. Вітаємо
11. Негасимая
12. Почему
13. Раздеты
14. Життя

20 січня відбулися зйомки відео на пісню "Самолёт". Пісня про страх, коли все нагорі, а ти внизу, про віру в те, що долетимо, минаючи всі переживання, про те, щоб перелетіти з життя в життя. Презентація кліпу відбудеться в кінці лютого. В ролі режисера виступив Макс Ксєнда.


    
Дізнайтеся більше про: 5'NIZZA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: