Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

Зрада, якої насправді не було, в новій пісні Semmar

Зрада, якої насправді не було, в новій пісні Semmar


Люди часто болісно переживають зраду. Усвідомлення того, що кохана людина тобі зрадила, завжди вибиває з колії. Особливо ревниві люди бачать зраду всюди. Інше питання, що іноді вона ввижається їм там, де її насправді немає. Ревнивці навіть не здогадуються, що з точки зору психології "надумана зрада" - вірний шлях до згасання почуттів і, відповідно, розставання. Вокаліст гурту Semmar, Андрій Шатров, перетворив свої роздуми з цього приводу в цілу пісню і назвав її "Литовська".

“Литовська - це трек про зраду, якої насправді не було. Це перша емоція, яку ти відчуваєш, коли вже повірив у зраду, подумки відправив подалі і її, і себе. Ти уявляєш собі, як добре з іншим твоїй коханій, і навіть не розумієш, що насправді все ок. Адже ніхто нікого не зраджував. Проте, навіть дізнавшись, що зради не було, ти не можеш позбутися негативних емоцій - як і твоя половинка, яку підозрювали у такому вчинку”, - коментує автор пісні, фронтмен Semmar, Андрій Шатров.

Спочатку ода зраді, якої не було, існувала в акустичному варіанті, але в кінцевому підсумку "Литовська" отримала повноцінне звучання. Запис пройшов на студії НаХатіРекордз під наглядом київського звукорежисера Alex J Kremera. Сингл увійде в новий ЕР колективу, вихід якого запланований на кінець осені.

Слухати пісню "Литовська" гурту Semmar:


Київський гурт Semmar з'явився в 2013 році. Свою музику характеризують як суміш електроніки, інді, сінті-попу і джазу. У 2016 році музиканти випустили дебютний повноформатний альбом "Босфор", до якого увійшло 9 треків. На рахунку Semmar виступи на фестивалях Республіка, Koktebel Jazz, Hedonism, GogolFest, Арт-пікнік Слави Фролової, Kyiv Open Air. Зараз музиканти присвятили себе підготовці до виходу нового ЕР.


    
Дізнайтеся більше про: Semmar

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: