Авторизація
 
  • 20 лют: My Sweet Satellite випустив новий сингл за назвою Oh My 
  • 19 лют: Гурт ТІК вирушає в тур містами та містечками України «Нове та Найкраще» 
  • 18 лют: Всеукраїнський тур гурту Rockoko 
  • 14 лют: «Піккардійська Терція» презентує одну із найромантичніших пісень Володимира Івасюка 
  • 14 лют: LETAY презентують нову пісню «Кохайтесь (Mix 2018)» 

Erômin презентує нову пісню «Наш час»

Erômin презентує нову пісню «Наш час»


Усі хіти, що створює Erômin, близькі по духу слухачам, адже щирість і реальні почуття ніколи не вийдуть з моди. Важливо, що Erômin вільно пише свої пісні трьома мовами, а це обіцяє бути дуже цікавим в нових українських реаліях. Треки «Птахи» та «Шукаю тебе», що вже випустив Erômin, встигли зацікавити та завоювати популярність як серед шанувальників творчості Erômin, так і серед програмних директорів радіостанцій країни. Зараз артист та його команда готуються до зйомок кліпу на нову пісню «Наш час». Чим здивує Erômin у кліпі «Наш час» глядачі зможуть побачити зовсім скоро.

А зараз до вашої уваги композиція «Наш час» від Erômin:Erômin (Євген Єрьомін) - яскравий представник українського поп-модерну 21 століття, послідовник Метамодерну - стану, коли ви можете чесно відчувати задоволення від усього. Де світ і культура як один загальний потік змістів, які є частинами загальної істини. Нещодавно Erômin повернувся з Китаю, де став вже досить популярним завдяки епатажному гурту, в якому довгий час гастролював в якості фронтмена. Залишивши яскраві хутра та LED костюми в Азії, вирішив розпочати сольну кар‘єру в Україні.

Зараз Erômin працює над українським альбомом, де музику та вірші до своїх творів пише сам. Erômin дуже вірить в нову українську музику та підтримує вітчизняну культуру. В релізі у співака на цей час є 3 треки, але зовсім скоро, а саме на початку весни, ми зможемо почути альбом молодого виконавця. Слідкуйте за новинами.


    
Дізнайтеся більше про: Eromin, Євген Єрьомін

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: