Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Ейру кинула виклик усім чоловікам планети українською «Говерлою»

Ейру кинула виклик усім чоловікам планети українською «Говерлою»


Співачка та автор хітів Злати Огневич, Альоші, Івана Наві та ін. представила публіці свій сингл «Говерла». Ідея та натхнення для створення пісні Ейрі прийшли під час сходження на найвищу гору України.

"Енергетика, яка панує на Говерлі, здалася мені схожою на дівчину-спокусницю, яка вабить до себе невідомою силою. Не дивлячись на важкий шлях до «вершини», чоловік, який зуміє подолати його, отримує в нагороду надзвичайну силу і натхнення.
"Говерла" - це своєрідний маніфест жіночої цінності. Цінності, що від народження властива кожній дівчині. На жаль, в силу життєвих обставин і виховання не кожна відчуває себе цінною і тією, яка надихає. Сподіваюся, що слова і музика створені мною буду допомагати дівчатам виношувати любов до себе і приваблювати тільки гідних юнаків і чоловіків", - коментує співачка.

Переглянути лірик-відео Eyra/Ейра - ГОВЕРЛА


Художнє і містичне лірик-відео на трек "Говерла" вже активно поширюється в соцмережах і, що найцікавіше, воно вже отримало позитивні відгуки не тільки від прекрасної, але і від сильної половини людства. Співачка стверджує, що навмисно не випускала повноцінне відео, щоб слухач зосередився на самій музиці й соціальному значенні пісні. В майбутньому Ейра планує представити ще один трек і кліп на нього.

"Коли я пишу пісні не тільки собі, а й іншим артистам, то відчуваю себе дійсно багатою і наповненою енергією. Але зараз мені хочеться присвятити більше часу своїй кар'єрі і творчості. Я відчуваю, що настав той момент, коли в першу чергу варто реалізовувати власні мрії і фантазії", - додала Ейра.


    
Дізнайтеся більше про: Ейра

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: