Авторизація
 
  • 16 чер: Гурт «Біла Вежа» презентує акустичний сингл «Там де весна» 
  • 16 чер: ТНМК відсвяткували 30-річчя колективу новим зворушливим відео з рідкісними архівними фото 
  • 16 чер: Дует Folknery підкорив найбільший готичний фестиваль світу 
  • 16 чер: Сексуальна та суперечлива співачка Nikson презентує гаряче відео на запальну пісню Леді 
  • 11 чер: Олександр Долгов презентує свій перший сингл українською – «Все, що ти подаруєш мені» 

Марія Бурмака презентувала дитячі пісні в Інтернеті

Марія Бурмака презентувала дитячі пісні в Інтернеті


До Міжнародного дня захисту дітей, який відзначають 1 червня, співачка Марія Бурмака представила україномовні дитячі пісні в Інтернеті. Тепер композиції для малят із “Першого дитячого альбому” та “Другого дитячого альбому” є на Apple Music, іTunes Store, та Amazon Music.

Не перший рік дитячі альбоми Марії Бурмаки користуються неабиякою популярністю серед молодшої аудиторії. Дітки виконують їх на концертах разом зі співачкою, на святах у дитячих садках, на конкурсах. За цими піснями навіть була поставлена музична вистава у театрі ім. Івана Франка. На адресу артистки неодноразово надходили прохання зробити альбоми доступними на онлайн-майданчиках, адже раніше вони були представлені лише на CD-носіях.

Дитячий альбом «Марія Бурмака та друзі» був випущений у 2011 році і пісні з нього одразу стали дитячими хітами. Родзинкою альбому стало те, що окрім оригінальних композицій заспіваних Марією, Богданом Бенюком, Танею Радостевою, Назаром Стригуном і гуртом Shopping Hour до запису були додані караоке версії, аби кожна дитина могла відразу підспівувати.

У 2016 році на основі цих пісень у театрі ім. Івана Франка була поставлена вистава “Мама сказала: “Ні!”. Спеціально для неї Марія написала пісні головних героїв і було вирішено видати «Другий дитячий альбом».

“Мені надзвичайно приємно, що ціле покоління дітей знає мої дитячі пісні, я писала їх саме тому, що українських дитячих пісень було вкрай мало, а я хотіла, аби малята мали що співати українською. Ну а особливо цінним для мене є те, що віршики для “Другого дитячого альбому” ми писали разом із моїм татом, Віктором Бурмакою, який на той момент був уже дуже хворим. Він так радів, коли слухав “Волохатий павучок”, “Мама сказала: “Ні!”, “Бджілка і корівка”. До виходу цього альбому у грудні 2016 він не дожив, але цей рік з онко і з написанням дитячим пісень був яскравим і світлим для нього. “Другий дитячий” я присвятила татові. А ще дуже вдячна Анатолію та Віктору Данилюкам, моїм друзям, які ініціювали запис і першого, і другого альбомів, взявши на себе фінансову складову запису. Ну і, звісно, студії «Кофеїн», Тані Ша та Гені Сидорову, з якими ми створили ці маленькі дитячі шедеври. Нарешті це все можна буде слухати онлайн і співати разом із дітьми”.


Перший дитячий альбом: https://ffm.to/7p3ydpk

Другий дитячий альбом: https://ffm.to/jjnd3oo


    
Дізнайтеся більше про: Марія Бурмака

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: