Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Київський інді-гурт "Molly's" презентував дебютний відеокліп

Київський інді-гурт "Molly's" презентував дебютний відеокліп


Днями столичний проект Івана Верещагіна Molly's оприлюднив відеокліп на дебютний сингл «Світло». Режисером стала Олена Сніцаренко, оператором – Павло Ліхолат.

Олена Сніцаренко, режисер: «Кліп "Світло" – це метафора внутрішнього світла людини. Світла, яке ми шукаємо в інших людях та за яким слідуємо. Його сяйво вабить нас та веде за собою. Проте найважливішим є те світло, яке ми залишаємо в житті іншої людини. Тому наш кліп можна розцінювати як заклик залишати після себе тільки добро».

Іван Верещагін, автор проекту Molly's: «Сингл "Світло" побачив світ 19 березня 2015 року. Його поява стала результатом мого знайомства із композитором та діджеєм Романом Плеканом. Ми швидко зійшлись на спільних музичних смаках і він вирішив допомогти мені із записом цієї пісні. Я надав кілька своїх демок і Роман обрав "Світло". Йому сподобався ритм, гітарний риф та мелодія вокалу...

Пісню було записано в домашній студії Романа. До речі, при роботі над “Світлом” було використано не звичні програми для запису живих інструментів, а діджейську програму Ableton».Цікаві факти:

Проект Molly's існує з 2011 року, проте перший сингл вийшов лише у 2015 році.

Наразі гурт не має стабільного складу музикантів. Його автор – Іван Верещагін – планує залучати до роботи над кожною окремою піснею різних людей.

Зйомки кліпу «Світло» тривали лише шість годин – дві години у студії та близько чотирьох годин на вулиці.

Прем'єра кліпу відбулася майже рівно через рік після випуску синглу. Кліп було оприлюднено 15 березня 2016 року, а сингл з'явився в мережі Інтернет 19 березня 2015 року.
Щодо найближчих творчих планів Molly's, то вже у квітні відбудеться прем'єра другого синглу проекту. Наразі робота над піснею знаходиться на завершальній стадії.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Molly's

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: