Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном


Українська співачка Марія Бурмака в столичному концерт-холі Caribbean Club представила музичну програму "Нове та улюблене". Разом із учасниками гурту “Gypsy Lyre” вона виконала свої старі та зовсім нові композиції.

"Я пишу не пісні, я пишу історії... про любов, про життя, про революції, про розчарування та надії. Але цього вечора навіть дуже відомі пісні ми виконували інакше. Завдяки спільному проекту з "Gypsy Lyre" вийшло зовсім нове звучання. Несподіване, наповнене енергією і драйвом".

“Чорні черешні”, “Той, той”, “Розлюби”, “Не забувається”, “Пробач”, “Не тому”, “Танцюй” глядачі співали разом із Марією. Не обійшлось і без сюрпризів. Співачка заспівала дуетом з відомими українськими артистами.

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном


Разом із Тонею Матвієнко вона виконала народну пісню “Цвіте терен”. Дівчата заспівали її а-капелло. Із Арсеном Мірзояном виконала “Марічку”, яка пройняла своєю мелодійною чуттєвістю. Із Іванкою Червінською Марія заспівала “Ой, чия то, Рута-М’ята”. А з Олександром Пономарьовим пісню “Лінія”, яку написала спеціально для цього дуету.

Марія Бурмака заспівала в дуеті з Пономарьовим та Мірзояном


“Концерт був надзвичайни, - ділиться враженнями Марія. - Все було навіть краще, аніж ми думали, завдяки особливій атмосфері і тому, як кожну пісню сприймали слухачі. Підспівували, слухали, танцювали. Це була одна хвиля. Неймовірні музиканти Gypsy Lyre, дуети з Тонею Матвієнко, Арсеном Мірзояном, Іванкою Червінською і Олександром Пономарьовим. Я думаю цей осінній вечір запам'ятається всім”.

Фото: Анастасія Черкіс


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: