Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

У Львові відбувся Lviv Acoustic Fest 2016

У Львові відбувся Lviv Acoustic Fest 2016


8–9 жовтня у Львові вже вчетверте пройшов Lviv Acoustic Fest. Цьогоріч фестиваль проходив на території кінотеатру “Львів”, що розташований у Стрийському парку. Виступи відбувалися як у самому приміщенні кінотеатру так і на відкритій сцені просто неба.

У Львові відбувся Lviv Acoustic Fest 2016


Цього разу організатори зробили ставку на нові перспективні імена різних жанрів нової української музики. Потішили глядача також виступи і вже доволі відомих музикантів.

Запрошення на Lviv Acoustic Fest 2016 отримали такі виконавці як: Latexfauna, Myopia, The Elephants, Blooms Corda, Lemko Bluegrass Band, Плесо, mari cheba, Колір, Adam, Panivalkova, Один в каное. Від фолку до фанку, від інді до тріп-хопу та лірики.

У Львові відбувся Lviv Acoustic Fest 2016


Це перша масштабна подія такого рівня на території кінотеатру за останні роки. Можливо, тому й не все пройшло гладко з технічного боку. В неділю під час виступу першого ж колективу пропала напруга і кінотеатр провалився в суцільний морок. Вся електроніка, звісно, не працювала. Однак позитивний барабанщик гурту "Колір" не розгубився і близько години розважав публіку грою на барабанах, а потім влаштував "Караоке на барабані" для всіх охочих.

У Львові відбувся Lviv Acoustic Fest 2016


Публіку подібні незручності в жодному разі не злякали. Ніхто не розбігся, а до вечора був майже повний зал. У підсумку глядачі отримали те, за чим прийшли – приємну атмосферу, хороший настрій та гарну музику.

Lviv Acoustic Fest 2016 закінчився. Чекаємо Lviv Acoustic Fest 2017.

У Львові відбувся Lviv Acoustic Fest 2016


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Lviv Acoustic Fest

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: