Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Мірзоян повторив подвиг сера Пола Маккартні та їде у всеукраїнський тур

Мірзоян повторив подвиг сера Пола Маккартні та їде у всеукраїнський тур


Український музикант Арсен Мірзоян відправляється у всеукраїнський тур на підтримку четвертого альбому «Слова і ноти».

“Цей альбом, на мою думку, музично дуже цікавий, - роповідає Арсен Мірзоян. – Над його створенням працювали круті музиканти. Він став більш роковим змістовно. Ліричні пісні перетворились на чоловічі. Мені навіть вдалося повторити подвиг сера Пола Маккартні. Спочатку він написав варіант пісні зі словами про яєшню «Scrambled eggs». Маккартні вирішив користуватися цим несерйозним текстом, поки не підшукає більш підходящі слова. В 1965 році він переписав текст цієї пісні і на світ з’явився легендарний хіт “Yesterday”. Так само вийшло в мене з піснею “ІА”. Одного дня я переписав текст і так народилася пісня “Джеральдіна”.


До альбому “Слова і нота” увійшло 10 композицій і один бонус-трек “Джеральдіна” французькою мовою. Не обійшлось і без дуетів. В альбомі є пісня “Фура і артисти”, яку Мірзоян виконав разом із Сашком Положинським.

“Я попросив Положинського написати свій куплет, свою власну історію, - продовжує Мірзоян. – Останнім часом дуже багато музикантів пішли з життя. Трагедія із Кузьмою стала поштовхом до написання цієї пісні. Там є такі слова:

“Не прийшли у місто фура і артисти,
Жовті видання поширюють плітки,
Розіграють драму під ранкову каву,
Співчуваючи належно поміж тим.

А наспраді варто зрозуміти правду,
Те, що сталося, лишається без змін,
І в антаркті, ніби вистачає хліба,
Та не сцену вийде вже не він”.


На два сингли з нового альбому були представлені відеороботи. “Джеральдіна” – це стислий переказ листа Чапліна до своєї доньки. З цією піснею Мірзоян брав участь у Нацвідборі до “Євробачення-2017”. Кліп на неї має більше мільйона переглядів. А зовсім нещодавно музикант представив відеороботу на трек “Не Магеллан”, під час зйомок якого Мірзояна заарештували у Бангладеш.

Всеукраїнський тур Арсена Мірзояна розпочнеться 1 листопада у місті Луцьк та охопить 15 міст. Традиційно презентація альбома у столиці відбудеться в останній день осені – 30 листопада у МЦКМ Жовтневий палац. А вже 8 грудня артист завітає із презентацією альбому “Слова і ноти” до Праги.

Графік туру:
1 листопада – Луцьк, 2 листопада – Рівне, 3 листопада – Тернопіль, 5 листопада – Чортків, 7 листопада – Івано-Франківськ, 8 листопада – Хмельницький, 12 листопада – Полтава, 13 листопада – Харків, 14 листопада – Дніпро, 15 листопада – Запоріжжя, 16 листопада – Кривий Ріг, 18 листопада – Миколаїв, 24 листопада - Одеса, 29 листопада – Узин, 30 листопада – Київ, 8 грудня – Прага, 11 грудня – Львів.


    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: