Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Реліз максі-синглу гурту Бумбокс «Люди»

Реліз максі-синглу гурту Бумбокс «Люди»


1 квітня, відбувся довгоочікуваний реліз максі-синглу гурту Бумбокс «Люди».

Максі-сингл "Люди" - другий сингл в історії Бумбокса. Дев'ять років тому Бумбокс вже випускали сингл - "Тримай", який побив всі рекорди продажів. Це перший запис Бумбокса, в якому група грає в новому складі - до знайомої всім "п'ятірки" приєднався талановитий піаніст Павло Литвиненко, який більше року їздив з групою в якості сесійного музиканта.

Максі-сингл "Люди" був записаний в 2014-15 роках в Києві, на студіях "Бобіна" і "З ранку до ночi". Пісні "Вихід", "Люди", "Мала", "Рок-н-рол" записані на студії "Бобіна" саундпродюсером Дмитром "Бобом" Хомулко.

Пісня "Злива" записана з Джамалою та Дмитром Шуровим (Pianoбой) на студії "З ранку до ночi" саундпродюсером Дмитром Шнайдером. Дякуємо Джамалі за вокал і Дмитру Шурову за музику до пісні. У пісні "Злива" на барабанах грав Євген Костіц, на басу - Еріка Слободенюк, на гітарі - Сергій Єременко. ББ Family дякує цим талановитим музикантам за співпрацю і відмінну роботу.

Реліз максі-синглу "Люди" відбувся першого квітня, випускає сингл Moon Records. Попередні замовлення на електронну версію синглу було відкрито на початку березня. Над оформленням синглу, як і над усім фірмовим стилем туру, працювала художник і дизайнер Евеліна Яцеленко. В оформленні використані фотографії Соні Плакидюк. У кожен сингл вкладено комплект стікерів і буклет з автографами музикантів.

Денис Левченко, басист: "Коли ти пишеш альбом, важливо бути відкритим і комунікабельним. Думаю, нам це вдалося. Музиканти люблять говорити про кожен альбом, як про більш "дорослий". Можете мене закидати помідорами, але "Люди" - саме такий. Найголовніше для мене - це крок вперед в плані роботи з мелодією і гармонією."

Олександр Люлякін, барабанщик: "Було кілька версій пісні "Люди". До речі, вона записувалася довше за інших. В одній з версій я, наприклад, використовував тільки електронні звуки, грав на семплері. Це був експеримент, може, її і опублікують колись . "Рок-н-рол" починався як жарт. Я грав важкий хіп-хоп біт, ми сміялися, було дуже весело. Потім Андрій дістав записну книжку і каже: "Це круто, давайте грати!" Муха почав грати риф, Паша з божевільними басами... Дуже цікава пісня!"

Павло Литвиненко, піаніст: "Я граю з Бумбоксом вже рік. Відчуваю себе відмінно. Мені подобається, що тут при написанні пісень слухають всіх. Народилася ідея у Дениса - починаємо працювати з нею. Я приношу щось - мене з задоволенням слухають."

Валентин Матіюк, діджей: "Я б хотів розповісти про пісню "Мала". Це красива пісня, і я дуже хотів поліпшити її, а не покалічити. Я знайшов багато красивих семплів, вони підходили, але хотілося чогось особливого. І я спробував вертушку, яку ніколи не використовував - Vestax SPD-3000 - грав на midi-клавіатурі, скретчував. Сподіваюся, почуєте. Ще мені більше, ніж будь-коли, сподобалися тексти Андрія. Як про мене написано."

Андрій Самойло, гітара: "Всі пісні з цього максі-синглу були записані в різний час, у них різний настрій, вони дуже відрізняються один від одного на енергетичному рівні. Ми довго над ними працювали, і мені подобається, як звучить сингл. Не в останню чергу тому, що в групу прийшов Паша і ми стали ще сильнішими".


Другого квітня, з концерту в київському Палаці, почнеться концертний тур Бумбокса - "Люди", який охопить 14 міст України. Бумбокс проїдуть від Києва до Чернівців і від Кривого Рогу до Львова. На сьогодні відкрито продаж на концерти в Києві, Дніпропетровську, Полтаві, Запоріжжі, Кривому Розі, Одесі, Чернівцях, Івано-Франківську, Львові, Чернігові.

Придбати максі-сингл "Люди" в iTunes, Google Play.© джерело     
Дізнайтеся більше про: Бумбокс, Андрій Хливнюк

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: