Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

Панки Fifty/Fifty презентували студійний LP «No Borders»

Панки Fifty/Fifty презентували студійний LP «No Borders»


Нещодавно прикарпатські панки представили свій другий повноформатний, але перший студійний альбом «No Borders». Запис платівки здійснювався на «Frost Magnetic Records» в Івано-Франківську, а його зведення було зроблене на одеській студії «Dark Blue».«Лірика альбому дуже різна, не можна сказати що тут є якась одна домінуюча ідея. Є пісні про особисте (“Halfsong”, “Let Me Go”) і є такі, які звернені напряму до кожного слухача (“Piece Of Mine”, “No Borders”). Основна ідея в назві альбому. «Без кордонів» – не в розумінні поділу світу на території, доступ до яких є обмежений волею наших правителів, а у внутрішній свободі кожного з нас», – розповіли учасники гурту.


Відзначимо, що альбом вийшов невеликим тиражем на фізичних носіях завдяки DIY-лейблу «Hypodermic Records».«Результат якісно відрізняється від першого альбому, який ми писали та зводили самостійно у нас на репетиційній базі, і, підтверджуючи свою назву, «No Borders» отримав значне поширення на закордонних новинних ресурсах», – говорять музиканти.


Прослухати «безкордонний» альбом можна на Бендкемпі гурту


На його підтримку у Fifty/Fifty заплановано шість концертів.«Обкатаєм західну та центральну Україну. Будем виступати з кількома потужними командами з Британії, Швеції та багатьма крутими українськими бандами. На травень є плани поїхати в східні міста. Наша мета показати, що панк – це [щось серйозніше] за “sex, drugs, rock’n’roll” і підлітковий протест», – поділилися хлопці.


Додамо, що перший альбом Fifty/Fifty під назвою «Flipside» побачив світ минулого року. Він цікавий тим, що продавався окрім дисків ще й у формі пляшки вина, пробка якої була водночас флеш-накопичувачем і містила бонусний трек.© джерело     
Дізнайтеся більше про: Fifty-Fifty

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: