Авторизація
 
  • 13 бер: «Я без тебе» – новий сингл від гурту «Шосте Чуття» 
  • 12 бер: Екс-DZIDZIO Julik випустив ремікс на пісню гурту ROCK-H «Катерино» 
  • 12 бер: The Cranberries представлять світу останню платівку за участю Dolores O'Riordan 
  • 09 бер: «Піккардійська Терція» презентує пісню на слова Тараса Шевченка 
  • 09 бер: ХХДД від MamaRika: хіп-хап-присвята українським дівчатам 

Віталій Козловський вийшов у світ з дівчиною

Віталій Козловський вийшов у світ з дівчиною


Не так давно в соціальних мережах Віталія Козловського з'явилися досить відверті знімки з привабливою брюнеткою. Шанувальники тут же почали гадати, що пов'язує молодих людей - спільна робота, дружба або щось більше.

Віталій Козловський вийшов у світ з дівчиною


Новою обраницею артиста виявилася модель і телеведуча Раміна Есхакзай. А історія їхнього знайомства - більш ніж романтична. Виявилося, що вона почалася в той самий момент, коли Віталій, відпочиваючи між зйомками, гортав журнали.

"Одного разу я випадково побачив Раміну на обкладинці одного з журналів, - розповідає артист, - Зацікавився. Розглянув (посміхається). І тут же вирішив, що будь-що-будь повинен знайти її. Наша сфера досить тісна, знайшлися спільні знайомі - тому вже через кілька днів ми з Раміною повечеряли разом".

Дівчина сподобалася настільки, що співак тут же прийняв рішення зняти її в своєму новому відеокліпі. Адже відверто зіграти пристрасть на майданчику можна тільки з тією людиною, до якої цю пристрасть відчуваєш в житті. Зйомки відбулися, за словами очевидців - з великою кількістю відвертих сцен.

Віталій Козловський вийшов у світ з дівчиною


Однак відносини молодих людей продовжують набирати обертів. Від Віталія коментарі того, що відбувається практично не надходять:
"Я вважаю, що про особисте не варто багато говорити. Поділюся тоді, коли відбудеться визначна подія - наприклад, весілля чи народження дитини. А поки я живу для себе і не хочу виносити таємне на суд громадськості. можу сказати тільки одне - я дуже щасливий".

Не так давно Віталій разом з дівчиною вийшов у світ - пара відвідала показ колекції Андре Тана в рамках Ukrainian Fashion Week. Молоді люди весь час трималися за руки і ніжно спілкувалися, а по закінченні заходу поїхали разом. Як будуть далі розвиватися їх відносини - покаже тільки час.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Віталій Козловський

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: