Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

Гурт Антитіла презентував кліп «Молоком»

Гурт Антитіла презентував кліп «Молоком»


Два дні тому на концерті у столичному клубі Sentrum Антитіла презентували свою нову відеороботу «Молоком», а сьогодні оприлюднили її в інтернеті. Екранізована композиція стала третім синглом поп-рокерів з альбому «Все Красиво», а її радіопрем’єра відбулася ще минулого липня.

У прес-службі гурту повідомляють, що спочатку музиканти не планували знімати на неї відео, проте зробили це, оскількі пісню добре сприймають на концертах теперішнього туру.

«Випереджаючи питання: “Чому ви знімаєте кліп на «Молоком» саме зараз, чому не знімали раніше?”, хочу сказати, що ми не планували випускати відео на цю пісню. Але зйомки розпочато. І все це завдяки нашим прихильникам, які в кожному місті всім залом підспівували Антитілам слова цієї пісні. З кожним новим містом туру, на кожному концерті ми все більше розуміли, що просто зобов’язані зняти цей кліп. І тиждень тому рішення було прийняте остаточно», – розповів кілька тижнів тому фронтмен гурту Тарас Тополя.


Окрім учасників колективу в «Молоком» також знялися Галина Завійська (гурт Шоколадка), Інна Перервіна та Аля Каліниченко (BIOKUKLY PROJECT), а також Марія Петлєнко та Уляна Масткаш.

«Це той випадок, коли не важливий сюжет. А важливі атмосфера і збудження, яке починається у музиці і продовжується на екрані. І таки так, багато із відзнятого не потрапило у фінальний монтаж через цензуру», – повідомив фронтмен Антитіл.


Режисером-оператором кліпу виступив Олександр Швець, з яким Антитіла познайомилися ще під час роботи над кліпом «Люди, Як Кораблі».

«Цей кліп про свободу любити. Про свободу бути такими, якими ви є. Цей кліп про людей, які не бояться близькості, без забобонів і соціальних кліше», – зазначив режисер.


Відеокліп «Молоком»:© джерело     
Дізнайтеся більше про: Антитіла

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: