Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

Тіна Кароль презентувала відео на свою нову пісню «Твої гріхи»

Тіна Кароль презентувала відео на свою нову пісню «Твої гріхи»


Пісня стала першим синглом майбутнього альбому співачки, який вийде в 2017-му році. Відеокліп на пісню "Твої гріхи" знято з використанням передових технологій в області спецефектів та комп'ютерної анімації.

Над новим кліпом Тіни Кароль працювала компанія GloriаFX. Саме ця компанія другий рік поспіль перемагає в премії MTV Music Awards в номінації «Кращі візуальні ефекти». Цього року українці привезуть статуетку за роботу над останнім кліпом Coldplay "Up & Up"

Компанія також працювала з такими виконавцями як Кайні Вест, Скрілекс, Джастін Бібер, Аріана Гранде, Нікі Мінаж, Джастін Тімберлейк, Зе Вікенд, Мерлін
Менсон і сином Боба Марлі Деміаном Марлі.

У новій відеороботі Тіни Кароль використаний оскароносний спецефект «невидимки». У кліпі співачку рятує "невидимий" герой, тримає її на руках, танцює з нею, але візуально в кадрі його немає. При цьому вся пластика тіла Тіни та її взаємодія з ним збережені.

Але головним спецефектом кліпу "Твої гріхи", звичайно ж, вважається «жива» анімація. За допомогою комп'ютерної графіки шкіра співачки "розсипається" і ми бачимо, як розпускаються квіти.

«Це унікальна робота, дуже кропітка і складна. У нас було кілька завдань - донести до глядача фізичну взаємодію Тіни з невидимим героєм. Показати бутони квітів, що розпускаються всередині її тіла, з "розсипанням" шкіри в цей момент. Основною складністю саме цього ефекту було відтворити цю ідею при динамічній камері», - говорить со-режисер кліпу Сергій Машівський і головний виконавчий директор GloriaFX.

«Ми вважаємо, що пісня "Твої гріхи" і кліп на неї стануть сенсацією для всіх шанувальників і шанувальників таланту Тіни Кароль. Коли Тіна показала нам цю пісню, ми відразу побачили історію молодої, боязкої дівчини, невинної, як квітка. Не дивлячись на душевні терзання вона знаходить в собі сили відпустити минуле і розпускається, як бутон», - говорить со-режисер кліпу Анатолій Кузьмицкий і АРТ-Директор Студії GloriaFX.

«Це пісня про жіноче прощення, - каже Тіна Кароль про свою нову композицію. - Якщо ми говоримо про справжню і вічну любов, то це завжди всепрощення. Саме про таку любов моя нова пісня. Вона відкриває новий етап у моїй творчості».


Пісня і кліп "Твої гріхи" виходять відразу двома мовами: українською та англійською. В англійській версії нова робота Кароль називається "Blindfold"    
Дізнайтеся більше про: Тіна Кароль

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: