Авторизація
 
  • 18 вер: PANCHYSHYN у новій пісні розповів про те, хто робить його кращим 
  • 15 вер: Павло Табаков презентує кліп на пісню «Я для тебе» 
  • 11 вер: Гурт Vagabond Specter говорить про фальшиві цінності в своєму новому кліпі на пісню "Running" 
  • 09 вер: ТОП-10 кращих українських пісень літа-2017 
  • 08 вер: «Друга Ріка» презентувала пісню «Ти є я» 

Тіна Кароль презентувала відео на свою нову пісню «Твої гріхи»

Тіна Кароль презентувала відео на свою нову пісню «Твої гріхи»


Пісня стала першим синглом майбутнього альбому співачки, який вийде в 2017-му році. Відеокліп на пісню "Твої гріхи" знято з використанням передових технологій в області спецефектів та комп'ютерної анімації.

Над новим кліпом Тіни Кароль працювала компанія GloriаFX. Саме ця компанія другий рік поспіль перемагає в премії MTV Music Awards в номінації «Кращі візуальні ефекти». Цього року українці привезуть статуетку за роботу над останнім кліпом Coldplay "Up & Up"

Компанія також працювала з такими виконавцями як Кайні Вест, Скрілекс, Джастін Бібер, Аріана Гранде, Нікі Мінаж, Джастін Тімберлейк, Зе Вікенд, Мерлін
Менсон і сином Боба Марлі Деміаном Марлі.

У новій відеороботі Тіни Кароль використаний оскароносний спецефект «невидимки». У кліпі співачку рятує "невидимий" герой, тримає її на руках, танцює з нею, але візуально в кадрі його немає. При цьому вся пластика тіла Тіни та її взаємодія з ним збережені.

Але головним спецефектом кліпу "Твої гріхи", звичайно ж, вважається «жива» анімація. За допомогою комп'ютерної графіки шкіра співачки "розсипається" і ми бачимо, як розпускаються квіти.

«Це унікальна робота, дуже кропітка і складна. У нас було кілька завдань - донести до глядача фізичну взаємодію Тіни з невидимим героєм. Показати бутони квітів, що розпускаються всередині її тіла, з "розсипанням" шкіри в цей момент. Основною складністю саме цього ефекту було відтворити цю ідею при динамічній камері», - говорить со-режисер кліпу Сергій Машівський і головний виконавчий директор GloriaFX.

«Ми вважаємо, що пісня "Твої гріхи" і кліп на неї стануть сенсацією для всіх шанувальників і шанувальників таланту Тіни Кароль. Коли Тіна показала нам цю пісню, ми відразу побачили історію молодої, боязкої дівчини, невинної, як квітка. Не дивлячись на душевні терзання вона знаходить в собі сили відпустити минуле і розпускається, як бутон», - говорить со-режисер кліпу Анатолій Кузьмицкий і АРТ-Директор Студії GloriaFX.

«Це пісня про жіноче прощення, - каже Тіна Кароль про свою нову композицію. - Якщо ми говоримо про справжню і вічну любов, то це завжди всепрощення. Саме про таку любов моя нова пісня. Вона відкриває новий етап у моїй творчості».


Пісня і кліп "Твої гріхи" виходять відразу двома мовами: українською та англійською. В англійській версії нова робота Кароль називається "Blindfold"    
Дізнайтеся більше про: Тіна Кароль

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: