Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

«Друга Ріка» представила зворушливий кліп на пісню «Монстр»

«Друга Ріка» представила зворушливий кліп на пісню «Монстр»


Друга Ріка представила кліп на перший сингл з сьомого студійного альбому групи, реліз якого запланований на квітень 2017-го.

Монстр – особливий трек для Другої Ріки. За твердженням самих музикантів, сингл помітно відрізняється від інших пісень, які увійдуть до платівки. Це одна з головних причин, з якої він був обраний для зйомок відео. Режисером кліпу, оператором і автором ідеї став Дмитро Маніфест.

Для нас це своєрідний експеримент. Раніше ми повністю були у знімальному процесі - від сценарію до монтажу. Тепер же – цілком довірилися знімальній групі, – висловився Валерій Харчишин.

“За 20 років ми знялися в стількох кліпах, де за сюжетом робимо вигляд, що граємо на інструментах, що їх вистачило б на всі групи України. Тому цього разу, щоб не імітувати гру, ми вирішили довіритися технологіями майбутнього. Їх шукали в таких стрічках, як: Чаппі, Робокоп і Термінатор. Звісно, було непросто, але, коли точно знаєш, що тобі треба – знаходиш.

Коли ми побачили результат, відверто кажучи, були здивовані. Робот на всі сто відпрацював свій гонорар. Відео вийшло кайфовим, хоча і є кілька питань до режисера. Але, здається, ми продовжимо співпрацю з ним і надалі, щоб цих питань не залишилося в подальшій роботі“, – розповів фронтмен групи.
Монстр – це пісня про уявного друга, який є у кожного. Він з'являється в дитинстві, спочатку живе під ліжком, потім перебирається з нами на нові квартири і часто не залишає до самої смерті. І якщо в дитинстві «Монстр» іноді нам здається жахливим, з віком усвідомлюєш – буває, що за непривабливою зовнішністю ховаються світло і добро.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Друга ріка, Валерій Харчишин

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: