Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

Київська група Point представляє кліп на пісню «One Day»

Київська група Point представляє кліп на пісню «One Day»


Новий трек увійде в третій студійний реліз Point.

В кожній пісні з нового альбому ми торкаємося абсолютно різних тем: від внутрішніх переживань до розуміння світобудови з нашої точки зору. У пісні "One day" ми говоримо, кричимо про необхідність знайти свій шлях. У нас немає права не діяти", - коментує Дмитро Сазонов, вокаліст колективу.

"One Day" – це історія про марні спроби змінити навколишній світ, про втечу від реальності, яка триває нескінченно. Історія, близька кожному.

У новому відео Point не ховаються за складними декораціями і образами – музиканти залишилися самі собою:

Ми довго шукали простір на кордоні великого міста і безлюдної землі, як зразок місця, де красу свідомо гублять в гонитві за диктатом еволюції. Ми спеціально не прикрашали локацію, щоб мінімалістично передати всю суть", - ділиться Дмитро.

Стоячи на вицвілій землі, відвернувшись від галасливого міста, гурт грає свою музику біля дороги, яка веде в нікуди (nobody goes and nobody stays). Ми пропонуємо вам обрати альтернативну дорогу разом з Point, де пункт призначення – новий якісний український рок.Нагадаємо, що група Point Band була заснована в 2005 році. До складу колективу входять творчі, різнопланові і самодостатні особистості: Євген Рибковський(басист, вокаліст, а також художник), Павло Ватін (гітарист, саундпродюсер, програміст), Дмитро Сазонов (вокаліст і художник по дереву) та Андрій Прищенко (барабанщик та інженер). На рахунку команди два повноцінні альбоми і виступи на одній сцені з такими музикантами, як Drowning Pool, P. O. D та Seether.


    
Дізнайтеся більше про: Point

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: