Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Fontaliza презентували відео на новий сингл On My Own

Fontaliza презентували відео на новий сингл On My Own


В останній день зими група Fontaliza представила новий сингл On My Own та відео до нього. Це перший сингл з майбутнього альбому групи, реліз якого планується вже навесні.

Павло Холошев: «Ми довго не могли вибрати трек для першого синглу. У підсумку зупинилися на On my own. На наш погляд пісня в музичному плані вдало збалансована. Легко прослідковується мелодійна структура, енергійний ритм і соковита фузова гітара в бриджі. Це пісня про складні взаємини, розставання і новий початок. Записуючи трек, ми навмисно намагалися відійти від звичної для нас щільної стіни перевантажених гітар і зробити композицію більш легкою і прозорою, тим самим подарувавши глядачам частинку весняного настрою від Fontaliza».
Музика – Павло Холошев, Гнат Карташев, Артем Таланов, слова – Павло Холошев
Звукорежисер Антон Саєнко
Студія – Megamost (р. Слов'янськ)
Оператор – Олександр Острогляд
Режисер – Юрій Холошев


Почути новий альбом наживо можна буде 13 квітня в столичному клубі Atlas. Крім нового матеріалу, музиканти зіграють також найкращі пісні з попередніх релізів.

Довідка:
Група Fontaliza була створена в 2010 році, в місті Горлівка. На рахунку тріо вже є два повноформатні альбоми – російськомовний Fontaliza (2012) записаний у Горлівці на студії Beasts та англомовний Under The Floor (2014). Однак справжню популярність принесли музикантам живі виступи, наповнені драйвом, самовіддачею і сильною енергетикою. Крім численних турів, група виступала на сцені НСК Олімпійський разом з Океан Ельзи в 2014 році і є постійним учасником головних українських фестивалів.


    
Дізнайтеся більше про: Fontaliza

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: