Авторизація
 
  • 18 вер: PANCHYSHYN у новій пісні розповів про те, хто робить його кращим 
  • 15 вер: Павло Табаков презентує кліп на пісню «Я для тебе» 
  • 11 вер: Гурт Vagabond Specter говорить про фальшиві цінності в своєму новому кліпі на пісню "Running" 
  • 09 вер: ТОП-10 кращих українських пісень літа-2017 
  • 08 вер: «Друга Ріка» презентувала пісню «Ти є я» 

Kozak System та YARMAK записали спільну пісню «Мій друг»

Kozak System та YARMAK записали спільну пісню «Мій друг»


Гурт Kozak System презентує нову композицію за назвою «Мій друг», записану з відомім українським репером Ярмаком (YARMAK). Співавтором мелодії і тексту пісні став давній колаборатор музикантів, лідер «Тартака» Олександр Положинський. За словами останнього, пісня була написана вже давно, але чекала свого часу.

«Кілька років тому я запропонував для виконання декілька моїх пісень гурту Kozak System. Дві з них хлопці вже показали широкому загалу — то були «Партія Снайперів» і «Битим Склом», — розповів Положинський. — Та одна пісня все не знаходила свого звучання, хоч і дуже мені подобалася. І це, чесно кажучи, мене дещо мучило — пісня є, а ніхто не чує! Щойно послухав її (дороблену), нарешті. Хлопці щось моє відкинули, щось переінакшили, щось додали зовсім нове й несподіване — але зробили класно!».
«Мій друг» — пісня про людяність у наші буремні часи і нагадування про цінності, які й роблять нас людьми.

«Це пісня про людські цінності, про важливість дружби в нашому житті, про плинність часу, про нашу заклопотаність та метушливість, про повагу та любов до ближнього, про відданість ідеалам та незламність позиції, — говорить фронтмен Kozak System Іван Леньо. — Це пісня-послання, чи навіть, пісня-роздум. Ми живемо у часи тотальної невизначеності та підміни понять, ми не називаємо речі своїми іменами, і від того маємо ще більше невиправних проблем. Ми розучились мислити критично і робити виважені кроки. Всі кудись спішать, живуть поверхнево та гоняться за сумнівними цінностями, в той час коли варто спинитись, оглянутись довкола, почати з себе та спробувати навести лад спочатку в себе в голові, потім в своїй сім’ї, будинку, бізнесі, країні».

Kozak System та YARMAK записали спільну пісню «Мій друг»


За словами Ярмака, він пристав на пропозицію написати куплет для пісні відразу ж, як послухав її:

«Вона про те, що я і сам транслюю в своїй творчості, тому текст я написав просто за 30 хвилин. Ця пісня — для невеликого кола ЛЮДЕЙ, яких залишилось не так багато. Для тих хто не прогинається і кожен день перемагає сам себе!».

В кліпі на пісню використані світлини відомого українського фотографа Ігора Гайдая. Монтажем відео займався трубач Kozak System Сергій Соловій.

«Ми усвідомлювали, що зняти повноцінне відео на таку пісню — це фактично створити таку собі голлівудську сагу в стилі фільмів Лукаса та Копполи, на що у нас не вистачить ні сил, ні ресурсу, — пояснює Іван Леньо. — Була небезпека не взяти планку. Тож вирішили піти шляхом мінімалізму та концентрації уваги на архетипах людей, відзнятих майстром фотографії, київським знаним фотохудожником Ігорем Гайдаєм. Ігор з дружиною Ніною відомі багатьма цікавими концептуальними проектами, в одному з яких взяли участь сотні людей різних професій. І саме цю різність Ігор з Ніною і намагались зафіксувати».


Пісня «Мій друг» увійде до нового, третього студійного альбому Kozak System, який очікується восени цього року. Платівка буде підтримана великим туром, що стартує майже одночасно.

З кінця минулого року команда вже встигла презентувати кілька нових треків. Зокрема, композицію «Не моя» на вірші Василя Симоненка, яку було визнано кращою в категорії «Пісня року» на врученні премії #Селекція від «Джем ФМ» в лютому 2017-го.


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Kozak System, YARMAK, Олександр Положинський

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: