Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Bonamour переспівав супер-хіт Джо Дассена та презентує його українцям

Bonamour переспівав супер-хіт Джо Дассена та презентує його українцям


"Et Si Tu N'existais Pas" - це безперечно світовий хіт, створений у сімдесяті, популярним співаком Джо Дассеном, коріння якого походить із України. Сьогодні французький електронний проект "BONAMOUR" презентує для українських слухачів власну версію цієї роботи, яка є офіційним кавером.

За словами Bonamour, "Et Si Tu N'existais Pas" - отримала нове дихання і доволі стильну музичну обробку, тому артист має надію, що його версія такої популярної композиції не залишить меломанів байдужими. З самого дитинства Bonamour писав власні пісні, але серйозно зайнятися музикою вирішив зовсім недавно.

Протягом більше 30 років співак працював в індустрії моди для таких модельєрів, як Ів Сен-Лоран та Ральф Лорен. Два роки тому виконавцю було поставлено діагноз "Рак". Після одного року хіміотерапії він подолав цю страшну хворобу. В даний момент, Bonamour повернувся до своєї першої пристрасті - музики. Адже останні 30 років артист ніколи не переставав писати власні музичні твори, і сотні пісень зберігаються у його таємничій творчій скринці.

На запитання чому саме українцям першим хоче презентувати свій свіжий сингл, Bonamour відповів так: - "Вже довгий час люблю Україну. Тут живуть унікальні талановиті та щирі люди, тому хочеться поділитися чимось спільним і важливим, що українці зрозуміюють краще як ніхто!".Також дуже скоро "BONAMOUR" та його продюсер Ет'єнн Лувен презентують відеокліп на композицію "Et Si Tu N'existais Pas". До речі зйомки музичного відео на дану роботу проходили минулого тижня у Києві.


    
Дізнайтеся більше про: Bonamour

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: