Авторизація
 
  • 20 бер: Денс-виконавець RORO зізнався у коханні відомому бренду парфум 
  • 20 бер: Гурт Tange Irine представляє своє дебютне відео на пісню Dumy 
  • 20 бер: На Київ чекає «Казка» від Epolets 
  • 14 бер: Хас презентує кліп на пісню «Дикий кач» 
  • 14 бер: Зірковий бенд Dennis Adu Quintet, молода співачка Ivonika та арт-колектив Imaginarium зіграють джазові концерти у Caribbean Club Concert-Hall 

Співачка Андріана зняла кліп на нову провокативну пісню «Не дала»

Співачка Андріана зняла кліп на нову провокативну пісню «Не дала»


Андріана змінює свій творчий образ і презентує себе оновлену в рамках концертного турне, в яке їде разом із недавно створеним гуртом Balcanic Band. Нова команда співачки має у своєму складі повноцінну духову секцію, яка дозволяє їй по вінця наповнити слухачів гримучою сумішшю карпатсько-балканських мотивів і фольклору. Ваші ноги самі проситимуться до танцю 21 листопада у м. Київ у Caribbean club, 3 грудня у Львові у Malevich night club та в інших українських містах.

Нещодавно співачка Андріана відзняла відеокліп на нову пісню з провокаційною назвою «Не Дала». Композиція весела, грайлива з жартівливим підтекстом. Слова написала Борислава Білоцерківська, а музику – Роман Микульський. Режисером кліпу став Володимир Шурубура, якому співачка вже не вперше довірила роботу над відеорядом до своїх композицій.

Зйомки нової відеороботи Андріани відбувалися у Львові в Будинку вчених. Співачка постане перед своїми шанувальниками у кількох різних образах – в яких саме, ви зможете дізнатися, переглянувши кліп. Образи Андріані допомагала втілювати стиліст Марія Шурубура. У зйомці кліпу взяли участь також музиканти співачки – Balcanic Band. У відео Андріана неабияк кепкує над головним героєм. Але головне питання залишається відкритим: чого і кому не дала Андріана у новій пісні? Відповідь отримаєте прослухавши її та переглянувши кліп.    
Дізнайтеся більше про: Андріана

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: