Авторизація
 
  • 03 кві: Гурт KADNAY презентує у Києві нову платівку 
  • 26 бер: Caribbean Club Concert Hall запрошує насолодитися джазом у компанії Олексія Когана та Jazz in Kiev Band 
  • 26 бер: Новий фестиваль UNDERHILL. EUROPEAN MUSIC FESTIVAL: дві доби музики та драйву! 
  • 25 бер: «Вбиваєш мене»: відверте музичне відео у ритмі серця 
  • 25 бер: Незрівнянна Лара Фабіан повертається до Києва з новим альбомом 

«МалДіви» заспівали про Андрія

«МалДіви» заспівали про Андрія


Ще одну гучну радіо прем’єру цієї зими для своїх слухачів приготував гурт «МалДіви». Учасниці колективу зовсім недавно дали великий сольний концерт у найбільшій в Західній Україні концерт арені – Малевичі, де зібрали рекордну кількість своїх прихильників. А зараз, повні натхнення, готові презентувати нову пісню.

Трек за назвою «Андрію», який презентують учасниці гурту Софія та Каріна, – це танцювальний хіт, який вже зовсім скоро співатимуть підлітки та звучатиме він на всіх вечірках. Хто ж цей загадковий персонаж пісні? Про якого саме Андрія співають дівчата?

Автором тексту пісні "Андрію" є, учасниця гурту, Каріна. Танцювальний трек від гурту «МалДіви» про те, що відчувають сучасні підлітки, про їх симпатію, про закоханість, про щирі перші почуття. Дівчата та хлопці спілкуються в соцмережах, очікують повідомлення, отримують особливі відчуття від прочитаного листа, побачених фото, надісланого смайлика!»


Всі Андрії знайдуть щось про себе в цій пісні. А дівчата, мабуть, переживали подібну історію, коли до п’ятої години ранку вони не можуть відірватися від «його» профілю у інстаграмі, і вже знають на пам'ять всі дописи і фото, але все одно переглядають їх знову і знову. Особливістю пісні є куплет французькою мовою, який написала Софія. Він робить композицію більш вишуканішою та надає ще більш цікавішого звучання.

Пісню хочеться слухати знову і знову, адже тут поєднана щирість у словах пісні, та танцювальні мотиви треку.

Отож, вже зовсім скоро на всіх радіостанціях країни прем’єра пісні відомого львівського гурту МалДіви «Андрію».    
Дізнайтеся більше про: МалДіви

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: