Авторизація
 
  • 20 бер: Денс-виконавець RORO зізнався у коханні відомому бренду парфум 
  • 20 бер: Гурт Tange Irine представляє своє дебютне відео на пісню Dumy 
  • 20 бер: На Київ чекає «Казка» від Epolets 
  • 14 бер: Хас презентує кліп на пісню «Дикий кач» 
  • 14 бер: Зірковий бенд Dennis Adu Quintet, молода співачка Ivonika та арт-колектив Imaginarium зіграють джазові концерти у Caribbean Club Concert-Hall 

Андріана записала власну версію пісні Владіслава Левицького «Ой, Мамо»

Андріана записала власну версію пісні Владіслава Левицького «Ой, Мамо»


Андріана вшанувала пам'ять свого давнього друга популярного українського співака Владіслава (Vladislav) Левицького, котрий трагічно загинув три роки тому. Аби ще раз нагадати людям про нього та його творчість, виконавиця записала власну версію його пісні «Ой, Мамо».

«Владіслав був моїм давнім другом. Ми ледь не з дитячих років їздили на різноманітні конкурси і частенько робили ставки про те, хто з нас переможе. Я вважаю, що музикант живе, поки його пісні є поміж нас. Тому вирішила заробити цю пісню, аби кожного разу, коли виконуватиму її, нагадувати всім про те, якою світлою і веселою людиною був Владіслав», - каже Андріана.


Композиція «Ой, Мамо» виконана у вже фірмовому для Андріани звучанні з карпатсько-балканськими мотивами. Аранжуванням та зведенням треку займався давній знайомий співачки Роман Микульський. З початку Андріана подумувала трохи змінити саунд пісні і навіть розглядала кілька варіантів її аранжування, однак згодом вирішила, що оригінальна версія звучить найбільш гармонійно, тому все залишила як є. Зокрема там можна почути вокал самого Владіслава, а також його матері Євгенії.На пісню «Ой, Мамо» також буде знято відео-кліп. Його презентація запланована на початок літа. Режисером виступить Володимир Шурубура, котрий вже традиційно знімає для Андріани її кліпи.


    
Дізнайтеся більше про: Андріана, Владіслав Левицький

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: