Авторизація
 
  • 20 бер: Денс-виконавець RORO зізнався у коханні відомому бренду парфум 
  • 20 бер: Гурт Tange Irine представляє своє дебютне відео на пісню Dumy 
  • 20 бер: На Київ чекає «Казка» від Epolets 
  • 14 бер: Хас презентує кліп на пісню «Дикий кач» 
  • 14 бер: Зірковий бенд Dennis Adu Quintet, молода співачка Ivonika та арт-колектив Imaginarium зіграють джазові концерти у Caribbean Club Concert-Hall 

Дмитро Оленич презентує кліп на пісню «Солодко спи»

Дмитро Оленич презентує кліп на пісню «Солодко спи»


Коли до тебе приходить справжній янгол, стає трохи страшно і радісно одночасно. Він з’являється лише тоді, коли це справді необхідно. Іноді, щоб заспокоїти, або наповнити серце любов’ю, чи просто показати, що він поряд і допомагає тобі знайти твоє щастя. Янгол не хоче настирливо вирішувати твої проблеми, але дає зрозуміти: “Я завжди поряд, #язнаюпротебевсе, лише звернись до мене і я обов’язково прийду на допомогу, #щастЯпоряд”.

Це історія про молоду дівчину, яка зовсім не знає життя, але мріє про своє жіноче щастя. В її очах надія на світле майбутнє, а серце сповнене сподіваннями. На світанку до неї приходить справжній янгол, який дарує дівчині можливість зустрітися із самою собою, побачити свій прекрасний внутрішній світ. Прокинувшись, вона зрозуміла, що це був не просто сон. Янгол залишив у її руці пір'їнку з власного крила як свідчення про те, що найголовніше в житті - зберігати непохитну Віру в своєму серці.

Саундпродюсер пісні "Солодко спи" Слава Трибухівський ділиться власними враженнями від роботи над записом пісні: "Ця супер-пісня - для мене новий ковток повітря!!!! Нам не вистачає таких пісень. Не вистачає! Працювати з тобою - це край професійного задоволення! Обожнюю твою творчість, Дмитро!!!! Одного разу, коли ми говорили про цю пісню, він подивився мені в очі і сказав: "Я знаю про тебе все" Мені стало трохи моторошно)), але в цьому була якась магія! Друзі! Слухайте і насолоджуйтесь новим повітрям))".    
Дізнайтеся більше про: Дмитро Оленич

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: