Авторизація
 
  • 16 травня: NIKSON «Вбиваєш мене» (Ipunkz & Gonibez Remix) 
  • 15 травня: Гурт ADAM презентує у Києві новий альбом 
  • 15 травня: Марія Бурмака готує концерт із симфонічним оркестром 
  • 14 травня: Гурту GONTA презентує нову ліричну пісню «Голоси» і lyric video на неї 
  • 14 травня: Smack Band потішив прихильників появою нового альбому 

Ейра презентувала відео на пісню «Бас»

Ейра презентувала відео на пісню «Бас»

Співачка, що нещодавно зібрала кошти на запис альбому за допомогою всесвітньовідомого сервісу Кікстартер, не тільки активно подорожує з виступами по Україні, а й дивує стильними і провокативними треками. Кліп на пісню «Бас» - гімн музичної пристрасті і чуттєвої насолоди. В роботі поєдналися шалене задоволення від музики та цілком земний шал закоханості співачки до бас-гітариста, який і надихнув її на створення треку.

«Так трапилось, що мені пощастило співати з дуже крутим бас-гітаристом. Що мене підкупило – це те, що його єдиною коханкою була бас-гітара, - розповідає Ейра в одному із інтерв’ю про створення «Басу». - Він присвячував їй всього себе. Звісно, це одразу було чути по якості його гри. І коли він долучився до виконання моїх пісень, можливо, для нього це був лише епізод, а для мене - цілий Всесвіт – те, з яким захопленням і майстерністю він грає мої пісні. Це справило на мене дуже сильне враження і незабаром народилась ця пісня. Нині це чи не єдиний український музикант, який навчається в найпрестижнішому американському музичному коледжі Берклі, куди він поступив через онлайн-прослуховування. І хоча ця пісня народилась через бас-гітариста, але вона присвячена всім музикантам, які займаються улюбленою справою із справжньою відданістю і пристрастю.»

Зйомки кліпу проходили у відпочинковому комплексі Верхоли під Полтавою. Режисером відео виступив чоловік Соломії Вітвіцької - Влад Кочатков. В ідеї сюжету - переплетення мрії та реальності. В ньому дівчина прокидається під улюблену пісню з басом. Їй ввижається, що в її домі з'являється омріяний бас-гітарист, з якими вона гаряче танцює і шаленіє. Під кінець, вона розуміє, що весь цей шал - плід її фантазії.

Роль бас-гітариста у кліпі зіграв Юрій Марченко - танцюрист-бальник, переможець численних міжнародних конкурсів. До зйомок Ейра разом з ним опановувала досить складний, але гарячий і видовищний танець sensual bachata під пильним наглядом тренера з кубинським корінням Алехандро Лаго Наваро.

Цілісність цій пісні надав Олександр Жижченко, брат Онуки, зробивши дуже круте і свіже аранжування. Він виступає саундпродюсером більшості пісень майбутнього альбому.Автор слів та музики - Ейра
Аранжування - Олександр Жижченко

Режисер - Влад Кочатков
Оператор - Дмитро Перетрутов
Герой - Юрій Марченко
Зачіска та макіяж - Александр Кодак
Стиль - Ольга Нагорна
Постановка танцю - Алехандро Лаго Наваро
Продюсер - Наталя Лавріщєва


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Ейра

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: