Авторизація
 
  • 20 бер: Денс-виконавець RORO зізнався у коханні відомому бренду парфум 
  • 20 бер: Гурт Tange Irine представляє своє дебютне відео на пісню Dumy 
  • 20 бер: На Київ чекає «Казка» від Epolets 
  • 14 бер: Хас презентує кліп на пісню «Дикий кач» 
  • 14 бер: Зірковий бенд Dennis Adu Quintet, молода співачка Ivonika та арт-колектив Imaginarium зіграють джазові концерти у Caribbean Club Concert-Hall 

Гурт БІЛА ВЕЖА презентує кліп на пісню «8-й колір»

Гурт БІЛА ВЕЖА презентує кліп на пісню «8-й колір»


Нещодавно гурт БІЛА ВЕЖА презентував власну версію легендарного хіта гурту Мотор’ролла «8-й колір», офіційний реліз якої відбувся у лютому 2019 року.

Тепер музиканти презентують відеокліп на дану композицію, режисером якого стала кліпмейкер з Херсона Олена Гудкова, Born Vision Studio. Це вже третя спільна робота БІЛОЇ ВЕЖІ та Олени, яка до цього також була режисером відеокліпів «Посміхнись собі сама» та «Давай».

Максим Іващенко, фронтмен гурту БІЛА ВЕЖА: «Нам дуже подобається працювати з Оленою, оскільки вона завжди пропонує цікаві і оригінальні ідеї та сюжети. Цього разу їй також вдалося придумати цікаву інтерпретацію пісні «8-й колір», сповнену прихованих смислів та алегорій».

Зйомки кліпу відбувалися у Херсоні та тривали 3 дні. Для цього хлопці винаймали басейн, де доводилося працювати у нічний час з 23-ої години до 6-ої ранку. Головною візуальною лінією у відео є протистояння чорного і білого, в якому за словами режисера кожен побачить щось своє.
Олена Гудкова, режисер: «Головне - не сприймати все, що відбувається у кліпі, буквально. Символізм — ось мій метод. Хай кожен сам знайде для себе свою відповідь на те, про що йдеться у відео».

Переглянути відео «8-й колір»:Інформація про гурт:
БІЛА ВЕЖА – український рок-гурт.
Наразі, у складі гурту 5 музикантів. За час свого існування гурт випустив 3 альбоми та відзняв 7 відеокліпів. За останні 2 роки БІЛА ВЕЖА проїхала 3 всеукраїнських тури, відігравши близько 100 концертів у 30 містах України, у тому числі на таких фестивалях як Atlas Weekend, Бандерштат, «Схід-Рок», «Республіка» та ін.

У творчому здобутку гурту - виступ у якості суппорту легендарного гурту «Uriah Heep», участь у проекті «Українська пісня» на Арені Львів, виступ на НСК «Олімпійський» на підтримку українських футболістів, а також участь у 6-му сезоні «Х-Фактор», в якому БІЛА ВЕЖА увійшла у Топ-5 кращих виконавців, здобувши любов та прихильність телеглядачів.


Музиканти активно долучаються до благодійності, беруть участь у соціальних проектах.
Гурт працює над своїм четвертим альбомом.


    
Дізнайтеся більше про: Біла Вежа

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: