Авторизація
 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 
  • 13 січ: «Світає» у новому відео гурту Фраnko' 
  • 13 січ: У новому синглі гурт JULINOZA виступає за збереження природного потенціалу планети та України 
  • 09 січ: Emil Khachaturian отримав нагороду Міжнародного Фестивалю “Together in XXIst c.” Болгарія 

Jah Khalib у Києві: головний лірик сучасного хіп-хопу заспіває у столиці

  Подія: концерт
  Дата: 18.08.2020
  Місце проведення: Київ
Зовні — мужній та брутальний, а в душі — відвертий романтик, чиї пісні торкаються душі. Казахстанська хіп-хоп зірка Jah Khalib їде до Києва, аби дати концерт у столичному Osocor Residence.

Баха (справжнє ім’я артиста — Бахтіяр Мамедов) пише проникливі і зворушливі, однак водночас чоловічі пісні. Фірмовий співак, продюсер та бітмейкер — він вражає своїм неординарним музичним баченням й однаково добре знається й на ліриці, і на флоу, і на мелодиці. Саме тому пісні Jah Khalib западають у серце з першого прослуховування, а кліпи одне за одним б’ють рекорди на YouTube, так само, як і щирі інтерв’ю артиста.

Музикант обожнює Київ. Не дарма він переїхав сюди, щоби писати останній альбом «Выход в свет». Тут, за словами Jah Khalib, навіть повітря насичене творчістю, тут так і хочеться творити щось нове й сучасне разом з однодумцями. Саме тому на свіжій платівці не обійшлося без фітів з українськими артистами (Джамалою, Maruv, Kyivstoner’ом).

Jah Khalib у Києві: головний лірик сучасного хіп-хопу заспіває у столиці


«Лейла», «Медина», «Мамасита», «Созвездие ангела», «Если чё, я Баха» — хіти Jah Khalib впізнають із перших нот, а в його гастрольному графіку неможливо знайти вільної дати. Однак для Києва, своєї «творчої Мекки», час у Бахи знайдеться завжди. 18 серпня він даруватиме музичну насолоду на столичній резиденції відпочинку Osocor Residence. Саме такими піснями й хочеться зустрічати осінь — ліричними, відвертими й рефлексивними.


Дізнайтеся більше про: Jah Khalib

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: