Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама»

Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама»


Вінницький романтик Golubenko і поп-сенсація YAKTAK знову об’єднались і порадували шанувальників новою спільною піснею під назвою «Танцюєш сама». Це не перший раз, коли артисти роблять колаборацію і варто відзначити, що їх попередні композиції привели до прекрасних результатів. Наприклад, трек "Не шукай" налічує понад 3.5 млн переглядів на YouTube, а "Холодна весна" близько 3.1 млн.

"Танцюєш Сама" - це пісня, яка одразу зачаровує слухача своїми танцювальними ритмами та запальними мелодіями. Вона виконана в експериментальному стилі, пронизаному нотками 80-х років. Співаки передають історію головного героя, який розповідає про дівчину, що стала його всесвітом. Історія про справжню любов і пристрасть. Трек про моменти, коли наші очі та серця сфокусовані тільки на одній людині і навколишній світ стає непомітним.

"Мені хотілося створити щось танцювальне, але унікальне, щоб відрізнялося від попередніх треків. Захотілось втілити диско-ретро тематику, яка дуже відчувається саме в інструменталі. Після того, як народився приспів, я зрозумів, що для куплету ідеально Ярик. Ми з ним класно працюємо разом, тому я був впевнений, що хочу реалізувати цю ідею саме з ним. І зі своєї сторони він дуже круто доповнив цю композицію", - поділився Golubenko

“Ми співаємо про ту єдину і неповторну, яку бачимо перед собою і не помічаємо нічого, окрім неї. Сподіваємось, цей трек змусить кожного танцювати і забути про свої проблеми. Це наш вже третій спільний трек з Давидом і мені завжди супер в кайф працювати з ним”, - прокоментував YAKTAK

Крім того, виконавці презентували неймовірний відеокліп, де також панує вайб 80-х років, що надає йому особливого шарму та робить цікавим для глядача.

Кліп "Танцюєш Сама" за посиланням -

    
Дізнайтеся більше про: YAKTAK Golubenko

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: