Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

ТОП-15 кращих українських пісень осені-2017

ТОП-15 кращих українських пісень осені-2017


Минула дощова осінь, під час якої музиканти з усіх сил тішили нас хорошою музикою дбаючи про наш позитивний настрій.

Портал «Бемоль» пропонує вам пригадати найцікавіші композиції осені, що минула. Як завжди, список складено в хронологічному порядку - від старіших до новіших.

Дивіться також:
ТОП-10 кращих українських пісень літа-2017
ТОП-15 кращих українських пісень весни-2017


1. Друга Ріка «Ти є я»
(8.09.2017)

«Просто, це - найкраща пісня, яку хто-небудь колись написав» – Валерій Харчишин.

Це трек про кохання, яке приходить тоді, коли його чекаєш найменше. Емоційний стан без якого, ймовірно, могло б бути і краще, проте від нього ніхто не застрахований.
2. Павло Табаков «Я для тебе»
(15.09.2017)

На ідею до нового кліпу Табакова надихнув культовий фільм Люка Бессона.

Талановита танцівниця із дредами, сутінки нічного клубу, пристрасть між жінкою та чоловіком… Усе це можна побачити у новому кліпі Табакова «Я для тебе».
3. PANCHYSHYN «Ти робиш мене кращим»
(18.09.2017)

"Слова пісні говорять самі за себе", - розповідає PANCHYSHYN. - "У кожного із нас є людина, яка змінює нас на краще. Моя пісня - саме для такої людини! І про таку людину!"
4. Євген Єрьомін «Шукаю тебе»
(21.09.2017)

Ритм міста, оголені почуття, прагнення знайти своє, хоч би і минуче щастя. Навіть коли воно триватиме тільки одну ніч... шукаю тебе - цей шлях, який ми повторюємо кожного дня, не залишаючи надії на успіх.
5. MELOVIN & DJ Ruzhynski «Шлях»
(30.09.2017)

Головна мета пісні – мотивувати людей, котрі знаходяться в замкнутому колі, вирватися з нього, подолати всі труднощі і перепони, і зрозуміти: час жити, розкривати крила і бути вільним.

Людина завжди може створити новий шлях в житті, залишити минуле і знайти себе в сьогоденні.
6. Гайтана «Хто для тебе я
(2.10.2017)

«Кохання забагато не буває. І які б ми не були щасливі, кожен з нас завжди хоче чути, як його цінує, як про нього хвилюється найдорожча в світі людина.
Якщо ви закохані, не забувайте казати про свої почуття!» - Гайтана.
7. Тарас Гаврик «Наче»
(2.10.2017)

«Грійте Своїх людей, допоки Вони з Вами!», - Тарас Гаврик.
8. KOZAK SYSTEM «У осені очі твої»
(4.10.2017)

«Якщо уявити, що осінь - це атмосферний трисерійний серіал (а для кожного пристойного серіалу хороші композитори пишуть саундтреки), то ми вважаємо, що саундтреком до цієї пори року якнайкраще підходить саме ця пісня. Думаємо, ми виграли кастинг у самої осені» - KOZAK SYSTEM
9. Semmar «Литовська»
(7.10.2017)

“Литовська - це трек про зраду, якої насправді не було. Це перша емоція, яку ти відчуваєш, коли вже повірив у зраду, подумки відправив подалі і її, і себе. Ти уявляєш собі, як добре з іншим твоїй коханій, і навіть не розумієш, що насправді все ок. Адже ніхто нікого не зраджував. Проте, навіть дізнавшись, що зради не було, ти не можеш позбутися негативних емоцій - як і твоя половинка, яку підозрювали у такому вчинку”, - коментує автор пісні, фронтмен Semmar, Андрій Шатров.
10. Арсен Мірзоян «Не Магеллан»
(7.10.2017)

"Є люди-острови, вони, або об'єднуються в материки, або насолоджуються своєю самотністю і лише ненадовго їх береги приймають якийсь корабель. На берегу кораблі знаходять порятунок, або гинуть. Але в будь-якому випадку всі цінують свою самотність”, - Арсен Мірзоян.
11. ЛесикСам «Money»
(7.10.2017)

"Життя, як вода. На пливу тримають вічні цінності — дружба, вірність, турбота, доброта, кохання. А когось зло, жадібність, підлість, продажність тягне на дно. Плисти чи йти на дно? В кінці залишаєшся сам на сам зі своїм вибором." - ЛесикСам.
12. Тоня Матвієнко «Душа»
(20.10.2017)

“Це позитивна, радісна пісня, - розповідає Тоня Матвієнко. – Хочеться, щоб ті дівчата та жінки, які ще не пізнали кохання, відчули це почуття через цю композицію. Вона про внутрішній стан моєї душі, адже я - щаслива жінка: люблю і любима, чого бажаю всім людям.
13. AIO «Зорі»
(3.11.2017)

"Зорі – романтична історія від AIO," – говорить Денис Бреславський. – "Пісня про близьке та водночас недосяжне Кохання, на яке надихає ніжний та загадковий Схід…"
14. Рія #Ловикайф
(8.11.2017)

Це не просто пісня та яскраве відео! Це ліки проти осінньої депресії!, - говорить продюсер співачки Віталій Пастух. - Особливо радимо подивитися тим в кого на якусь мить опустилися руки. Це відео заряджає бадьорістю та життєлюбною енергією!
15. Біла Вежа «Vidбитки»
(8.11.2017)

«Ця пісня про ті почуття, коли ти просто божеволієш від коханої і не можеш себе стримати. Коли ти так сильно кохаєш людину, що хочеш лишити на ній свої відбитки - у гарному сенсі цього слова - торкатися її, любити її.
Відбитки - слово багатьох значень, але я вважаю, що нам в першу чергу варто пам’ятати про відбитки, які ми залишаємо у серці тих, кого любимо». - Максим Іващенко, фронтмен гурту «Біла Вежа»


© джерело     

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: