Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео)

Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео)


Понад два десятки українських виконавців та авторів пісень, серед яких Руслана, Джамала, Tayanna, Марія Бурмака, Jerry Heil, Kozak System, Олександр Положинський, Вадим Лисиця, Вадим Красноокий, Mandry, записали відео-звернення на підтримку акредитованої організації ГС «Автори та Видавці», яка має навести лад у сфері збору авторських роялті за використання музики. Частина з них звернулась безпосередньо до Президента України Володимира Зеленського. Приводом до такого звернення стало затягування більш ніж на місяць підписання відповідного наказу з боку Міністра економічного розвитку та торгівлі та розповсюдження неправдивої інформації конкурентами, які не змогли отримати акредитацію.

Понад два десятки авторів записали відеозвернення щодо підтримки акредитації ГС "Автори та Видавці"
Дивитись онлайн:


До 2020 року в Україні у сфері колективного управління авторськими правами працювали десятки організацій, які постійно конкурували між собою. Такий стан речей надавав широкі можливості для того, щоб користувачі не сплачували належну винагороду за використання творів, а деякі організації ухилялись від належного розподілу зібраних коштів. Шанси на виправлення ситуації з’явились, коли нова організація з незаплямованою репутацією ГС «Автори та Видавці» 17 грудня отримала акредитацію від Міністерства економічного розвитку. Важливим нововведенням стало те, що членом нової Спілки мають право стати як окремі автори, так і юридичні особи – власники авторських прав. Правила прийняття рішень в спілці передбачають обов’язкову його підтримку і з боку правовласників-авторів і з боку видавців. На сьогодні у нову організацію передали в управління права такі знакові автори сучасної популярної музики, як Андрій Хливнюк, Джамала, Руслана, Яна Шимаєва (Jerry Heil), Іван Дорн, Ольга Полякова, Олександр Пономарьов, Павло Зібров, Сергій Бабкін та багато інших. Також Спілці довірились правовласники каталогу найбільшої звукозаписної компанії світу Universal Music Group та SONY ATV та найбільші українські видавці Moon Records, Best Music, Enjoy Records, «Суперсиметрія», Будинок Культури «Мастерская» та інші. ГС «Автори та Видавці» щодня розширюють свій каталог та запрошують доєднатися до організації всіх авторів та правовласників.

Руслана, співачка та Президент ГС «Автори та Видавці»:
Пане Президенте!
Ви хотіли змін. Дайте можливість, щоби ці зміни відбулися. Адже тема, яку сьогодні ми підняли – захист авторського права – Вам дуже добре відома з власного досвіду.
Панове Міністри!
Дякую Вам за професійну участь і модерацію процесу. Дайте організації, яка готова взяти на себе всю відповідальність, почати працювати. Ми з командою гарантуємо.
Панове Дипломати!
Дозвольте запровадити в Україні дійсно відкриті і прозорі схеми та позбутися негативного іміджу «піратської країни», з «піратським» бекґраундом, проти чого особисто я боролася останні чи не 15 років.
Підтримайте прагнення України стати на цивілізаційний шлях розвитку.
Я вірю, що ви чуєте зараз моє серце. Тому не прошу ні про які спеціальні умови. Просто щиро звертаюся: дайте нашій організації якісно і професійно запрацювати. І чим швидше! Щоби українські автори та митці отримали свої законні винагороди й почали творити нове мистецтво України.


Вадим Лисиця, автор та музичний продюсер:
Шановний пане Президенте!
Я – Лисиця Вадим. Звертаюся до Вас за допомогою, тому що концертна та музична індустрії зараз опинилися у небезпеці. Наші колеги та, на жаль, опоненти вдалися до незаконних та аморальних дій, намагаючись тиснути на Міністра економіки, на Вас особисто, аби домогтися знову можливості збирати та не виплачувати роялті авторам. Завдяки рішенню Акредитаційної комісії від 17 грудня 2020-го року, автори будуть нарешті своєчасно отримувати гідне роялті за свої твори. А враховуючи багатостраждальну історію захисту авторського права в Україні, рішення цієї комісії – це величезний крок до європейських стандартів у цій сфері. Водночас це крок до виключення України зі «Списку 301».


Джамала, співачка та автор пісень:
Привіт.
Я – Джамала. Як більшості українських артистів, мені хотілося б отримувати роялті за свої твори. І я довіряю це акредитованій організації «Автори та Видавці».


Олександр Положинський, автор пісень, співак:
Я – Олександр Положинський. Я є автором пісень гурту «Тартак», проєкту «Був’є», дуету «Ол.Ів.’Є». Також я є автором і співавтором багатьох інших пісень.
Вже багато років однією зі статей мого доходу є отримання роялті. Останні пів року (навіть трошки більше) – це є єдиною статтею мого стабільного доходу. За останній рік з цих коштів сплачено майже 60 тис. грн податків. Але за останні два роки за публічне використання моїх авторських прав від ГО «УААСП», за даними організації, яка займається захистом моїх авторських прав, я отримав аж 19 грн і, здається, 18 коп. Тому мені хотілося б, щоби надалі збором коштів за використання моїх авторських прав займалася організація, яка називається «Автори та Видавці». Дякую.


Фома, автор пісень, співак:
Я – Сергій Фоменко. Автор всіх музичних творів гурту «Мандри» та багатьох сольних проєктів. Авторське право та роялті за публічне використання творів авторів у цивілізованих країнах світу є досить вагомою частиною прибутку артистів. За даними організації, яка слідкує за моїми авторськими правами, протягом останніх двох років, я отримав від ГО «УААСП» «кругленьку» суму – 00 грн 00 коп. Тож я хочу, щоби збором коштів за публічне використання моїх творів займалася організація «Автори та Видавці».


Jerry Heil, співачка, автор пісень:
Я, Jerry Heil, довіряю ОКУ «Автори та Видавці».


Михайло Безушко, соліст гурту «Mad Heads UA» та автор пісень:
Я – Михайло Безушко.Я довіряю організації «Автори та Видавці».


Kozak System
Володимир Шерстюк:
Всім привіт. Я – Володимир Шерстюк із гурту Kozak System, українського гурту Kozak System. І оскільки Україна прямує зараз у розвитку до міжнародних цивілізованих і цивілізаційних норм, однією з цих важливих норм також є авторське право і правильне розподілення цих авторських прав і можливість авторами та видавцями розподілення цих прав самостійно.
І, наприклад, я б не хотів, щоби нашими правами надалі розпоряджалася ГО «УААСП», оскільки ми, наприклад, отримали від них аж 87 грн за 2018-2019 рр., коли ми відіграли купу концертів, заграли великий концерт, знімали кліпи, випустили альбом… І наразі ми довіряємо керування нашими правами конкретно компанії Авторів та Видавців.


Іван Леньо:
Оскільки жоден з нас і я особисто не розбираємося в юридичній частині цієї царини, нами був найнятий юрист, який уважно вивчивши всі умови співпраці, дозволив нам підписувати цей контракт.


Марія Бурмака, співачка, автор пісень:
Пане Президенте!
Звертаюся до Вас, як автор близько 300 пісень і людина, яка понад 30 років виходила на сцену, співаючи пісні власного авторства. В Україні ніколи не було порядку з авторським правом, а особливо – з виплатою роялті. І от нарешті не так давно був прийнятий достойний закон з авторських та суміжних прав. І тепер дуже важливо, щоби цей закон почав повноцінно працювати. 17 грудня 2020-го року на Комісії Міністерства економіки організація «Автори та Видавці» отримала акредитацію зі збору роялті авторів власне з «публічки». І це є дуже важливим. Бо дуже багато музикантів є авторами. А оскільки концертів зараз немає (локдаун), то це чи не єдиний засіб для існування. Прохання до Вас – розібратися у цій сфері й дати організації «Автори та Видавці» повноцінно працювати. Це – достойні та професійні люди.


Вадим Красноокий, автор і виконавець:
Шановний пане Президент!
Звертаюся до Вас як автор і виконавець. Мене глибоко непокоїть ситуація з авторськими правами, яка відбувається в нашій країні протягом багатьох-багатьох років. Доводжу до Вашого відома, що я підтримую і вітаю рішення Комісії по акредитації Організації колективного управління і закликаю Міністерство економічного розвитку дати можливість якнайшвидше запрацювати акредитованій ГС «Автори та Видавці», яка нарешті буде чесно, прозоро і ефективно збирати, розподіляти і виплачувати роялті авторам.


Tayanna, співачка, автор пісень:
Привіт. Я – Tayanna. Я довіряю ОКУ «Автори та Видавці».


Сергій Присяжний, автор і виконавець, гурт «Моторол’ла»:
Я – автор і виконавець. І вже майже 20 років я працюю з видавцем. Мені так зручно. Тому я підтримую формат, який дозволить контролювати збори роялті і мені, і моєму видавцю, який представляє ще купу авторів з мого Хмельницького. ГС «Автори та Видавці» – це зручно, класно і здорово.


Інформація та фото надані «Master Management 360»

    

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: