Авторизація
 
  • 23 вер: Двадцять українських артистів записали гімн для прибирання 
  • 23 вер: Джеймс Басданіс презентує новий EP "Diddycoy" 
  • 23 вер: Музичний приворот свободи: Гурт МАХА презентує новий сингл 
  • 23 вер: Джей Пак презентує нову частину дебютного збірника власного лейбла 
  • 18 вер: Співак Sysuev презентує нове танцювальне заклинання «Mad Ting» 

Фінські важковики Sonata Arctica знову в Києві вже у квітні

  Подія: концерт
  Дата: 7.04.2021
  Місце проведення: Київ
Придбати квиток
Пауер-металісти зі сповненої міфами Фінляндії влаштують свято важкої музики у столичному клубі Atlas 7 квітня.

Заснований 1996 року в містечку Кемі, гурт, тоді ще під назвою Tricky Beans, надихався Queen та грав хард-рок. Власне, вплив культової британської групи відчутний і в сучасному звучанні групи. Незмінний фронтмен фінських важковиків Тоні Какко не раз зізнавався про це в інтерв’ю.

Sonata Arctica з’явилися на світ за кілька років, а з новою назвою — стартували й кардинальні зміни музичного напрямку. Фіни врешті знаходять своє та видають потужний symphonic power metal, огорнувши його клавішними та характерним ритмом. А Тоні сповна розкриває свій особливий стиль вокалу — суміш тенору та фальцету.А далі понеслося. Контракти від впливових лейблів, верхівки чартів, підкорення США, Японії, Китаю, Австралії та Канади, тури разом із Nightwish, Iron Maiden, Gamma Ray, Stratovarius, Rhapsody, Epica, Dragon Force і участь у провідних метал-фестах світу (зокрема наймасштабнішого в світі фестивалю важкою музики Wacken Open Air) — 24 роки Sonata Arctica не здають своїх позицій.

Фінські важковики Sonata Arctica знову в Києві вже у квітні


В активі музикантів — 14 платівок, які отримали увагу слухачів і критиків, та десятки обожнюваних фанатами пісень, як то Fullmoon, Replica, Tallulah, My Land та Paid in Full.Їхній концерт — справжній подарунок для фанатів важкої музики. А все, що потрібно, аби його отримати, прийти до клубу Atlas 7 квітня та віддатися збиваючій з ніг енергії Sonata Arctica.


Дізнайтеся більше про: Sonata Arctica

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: