Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

Нові часи-нові формати: гурт Фіолет зіграють повноцінний рок-концерт з інтернет-майданчику Ukrainian Main Stream

Нові часи-нові формати: гурт Фіолет зіграють повноцінний рок-концерт з інтернет-майданчику Ukrainian Main Stream


Гурт Фіолет - яскраві представники культурної інтелігенції та одна з найбільш концертуючих поп-рок команд країни. На їхньому рахунку тисячі концертних, турових і фестивальних виступів та шанувальники в кожному місті та містечку. За 10 років Фіолет стали командою, яка виховує нове покоління культурної молоді. До їхньої думки прислухаються, їхні дописи у соціальних мережах мотивують, їхня громадянська позиція надихає, під їхню глибоку чоловічу лірику одружуються та кохаються.

На початку карантину Фіолет першими анонсували акустичний live, який вже подивилось більше 10 000 глядачів. А 24 квітня на інтернет-майданчику Ukrainian Main Stream в прямому ефірі вперше виступатимуть full sound і заспівать найулюбленіші хіти. Концерт відбудеться задля підтримки емоційного стану фанів та самих музикантів.

“Музика поєднувала людей в складні часи і підіймала моральний дух. Ми не можемо співати на балконах, як це роблять в Італії, бо в нас не такі балкони. Проте ми можемо зустрічатися онлайн. Пропонуємо кожному з вас вмикати на повну гучність колонки і танцювати, як тільки того хоче душа - звільнити всю негативні емоції та гнів на ситуацію, в якій ми наразі опинилися. Зустрічаємось на сцені Ukrainian Main Stream 24 квітня!”, - кажуть музиканти.

Ukrainian Main Stream - це відкритий майданчик для інтернет-стрімів учасників української шоу-індустрії, створений з метою підтримати українське творче співтовариство і працівників івент-індустрії в ці дивно-цікаві часи, надати їм можливість продовжувати роботу та залишатись на зв'язку з аудиторією.

Стрім виступу Фіолет відбудеться 24 квітня о 20:00 за посиланням

Підписуйтесь на подію та сторінки Фіолет, щоб не пропустити.


    
Дізнайтеся більше про: Фіолет

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: