Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

Alyosha & Vlad Darwin презентують ремікс на пісню «Торнадо»

Alyosha & Vlad Darwin презентують ремікс на пісню «Торнадо»


Дует Alyosha & Vlad Darwin постали у новому звучанні. Їхні пісні «Ти найкраща», «Пірнай», «Торнадо» та інші – беззаперечні хіти для тисяч людей. Дует співака і композитора Vlad Darwin і співачки Alyosha презентує нову версію пісні «Торнадо» в стилі сінтвейв.

Творці реміксу – тандем діджеїв і саундпродюсерів Midnight Daddies, прокоментували нову колаборацію так:
«Коли слухаєш пісню «Торнадо», то відразу виникають паралелі з нинішньою ситуацією. Зрозуміло, що ця пісня була написана задовго до карантину, але зараз вона як ніколи актуальна: «Викинь телефон, і хоч торнадо за вікном, давай любити один одного». Тобто, незалежно від ситуації в світі, потрібно приділяти час коханим людям, і берегти один одного».


Ремікс від Midnight Daddies надихнув Vlad Darwin на подальші експерименти у танцювальній музиці.

«Пісня в обробці від тандему Midnight Daddies набула нового, ще більш енергійного настрою. Я рекомендую всім додати цей мікс в плейлисти для домашніх фітнес-тренувань, особливо якщо ви тренуєтесь разом в коханою людиною. А тим часом ми з Alyosha готуємо для слухачів ще декілька запальних міксів!», – поділився Vlad Darwin.


Слухати Alyosha & Vlad Darwin - Торнадо (Midnight Daddies remix)


Як і всі, Alyosha & Vlad Darwin проводять час вдома зі своїми родинами на карантині. Виступи, спільний всеукраїнський тур і зйомки перенесені. Хоча, тільки за останні кілька місяців творчий тандем Alyosha & Vlad Darwin випустили спільний альбом «Золота середина», презентували кліпи на пісні «Пірнай» і «Торнадо», з аншлагом відбувся їх великий концерт в столиці в Жовтневому палаці.

«Весна — час розквіту природи та народження нових ідей задля великих звершень. Вона надихнула нас на нове звучання вашого улюбленого треку. Я вже бачу, як він надихає вас на приємне та піднімає настрій на час, коли є можливість викинути телефон з поганими новинами і не зупинятися у сподіваннях!» – прокоментувала співачка Alyosha.


Нагадаємо, що кліп «Торнадо» було відзнято в пустелі Арабських Еміратів (переглянути фото зі зйомок) і він отримав масу позитивних відгуків у глядачів.


    
Дізнайтеся більше про: Alyosha, Vlad Darwin

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: