Авторизація
 
  • 01 сер: В переліку пісень гурту ВАСЯЯН з'явився новий сингл «Злива» 
  • 29 лип: Іммігрант з колишнього СРСР підкорив новою піснею відомий корейський лейбл 
  • 29 лип: НастяЗникає презентує анімаційне відео на пісню «Неоперена пташка» 
  • 29 лип: Від HR-менеджера до співачки: Maria Voss презентувала дебютну композицію «Квітами» 
  • 29 лип: Мар’яна Савка подолала ковід і презентує чуттєве лірик-відео «Ваніль, кориця і шафран» 

Український DJ відтворив атмосферу початку 2000-х

Український DJ відтворив атмосферу початку 2000-х


Український саунд-продюсер та DJ - Nickolas Ilnitskiy презентує свою нову роботу «Не бачила», записану спільно із талановитою виконавицею Tory S. В треці чітко прослідковується атмосфера епохи Euro-Dance рейвів кінця 90-х початку 2000-х, тільки із українським колоритом.

«Я є великим фанатом Euro-Dance, Euro-Trance музики. Ще в дитинстві, коли я випадково чув хіти легендарних: ATB, Robert Miles, PPK, Sash!, Alice DJ, Paul Van Dyk, Tiesto, мене переповнювало відчуття ейфорії, радості та польоту. Ця музика дарувала позитив і віру в світле майбутнє. І зараз я радію тому, що цей жанр починає переживати свій ренесанс, і стає актуальним на танцювальних майданчиках» - ділиться Nickolas Ilnitskiy

Для Tory S. це деб'ютний сингл. Але у цієї співпраці є цікава передісторія. Рівно десять років тому Nickolas і Tory домовилися зробити спільний трек, коли навчалися в одному навчальному закладі, та через брак досвіду цього на сталося. Але нещодавно, артисти вирішили, що прийшов час для співпраці. Ось, що каже Tory S. про композицію «Не бачила»!

«Коли ти відчуваєш себе вільною, щасливою і закоханою.. це найбільше щастя.. в цій пісні саме це і хотіла передати.. коли любиш, то світ втрачає своє значення.. і ти не відчуваєш нічого окрім своєї безмежної любові..»
Щоб трек краще передавав емоції, Nickolas Ilnitskiy і Tory S. підготували також атмосферне відео, яке ви можете переглянути прямо зараз.    
Дізнайтеся більше про: Nickolas Ilnitskiy, Tory S

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: