Авторизація
 
  • 04 бер: Христина Лугова презентує пісню на яку її надихали батьки 
  • 04 бер: Гурт Thunderdogs випускає наступний сингл Sinner 
  • 02 бер: Emil Khachaturian став володарем GRAND PRIX у міжнародному конкурсі «Сила Музики-The Power of Music» 
  • 02 бер: Український артист Rowskie презентує скандальний кліп про гомофобію 
  • 02 бер: Інді-співачка Petrovochka презентує кліп на дебютну пісню «Прощай, Амур» 

22 жовтня у Львові Shockolad і Брія Блессінг у сольному концерті презентують альбом IVASYUK

  Подія: концерт
  Дата: 22.10.2018
  Місце проведення: Львів
У понеділок, 22 жовтня, у Львові, у Національному драматичному театрі ім. М Заньковецької, співачка Брія Блессінг і гурт Shockolad презентують свій новий спільний альбом IVASYUK. Початок концерту – о 20:00. Це буде вечір нової музичної та виконавської філософії знаних і менш знаних пісень легендарного українського композитора Володимира Івасюка.

Реліз альбому IVASYUK, над яким «американська співачка з українською душею» Брія Блессінг / Bria Blessing і відомий гурт Shockolad (подружжя блискучих українських музикантів - Ігор Гнидин та Анастасія Литвинюк) працюють уже близько двох років, заплановано на 10 жовтня. А 22 жовтня на заньківчанській сцені відбудеться перша повна презентація нової збірки: прозвучать усі десять пісень із компакту, а також кілька композицій, які не потрапили до нього.

22 жовтня у Львові Shockolad і Брія Блессінг у сольному концерті презентують альбом IVASYUK


Альбом IVASYUK об’єднає деякі з найбільш улюблених пісень Володимира Івасюка, зокрема, «Червона Рута», «Я піду в далекі гори», «Водограй». Увійдуть у збірку й інші твори маестро: «У долі своя весна», «Над морем», «Нестримна течія», «Балада про дві скрипки», «Два перстені», «Пісня буде поміж нас» та «Відлуння твоїх кроків». Творчий тандем Брії Блессінг і Shockolad створив свіже, сучасне звучання для пісень Івасюка, при цьому ретельно зберігаючи цілісність і душу текстів та мелодій. Музиканти експериментували зі стилями, а також з акустичним та електронним звучанням. IVASYUK - це вишукана й інтелігентна суміш поп-музики, R&B та джазу. Альбом створено і записано зі смаком, любов’ю й захопленням.


Дізнайтеся більше про: Брія Блессінг, Shockolad

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: