Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

Сергій Бабкін випустив відео “Магія”, створене з допомогою штучного інтелекту

Сергій Бабкін випустив відео “Магія”, створене з допомогою штучного інтелекту


Автором музики виступив Сергій Бабкін, а над словами співак працював спільно зі своєю дружиною Сніжаною. Сингл увійде до майбутнього альбому “Лютий”, вихід якого заплановано на 23 лютого 2024 року. Одночасно з синглом вийшло і муд-відео до нього. Вперше в творчій кар’єрі виконавця його відео-робота була створена за допомогою штучного інтелекту.

Дивитися mood-video “Магія”:


Сергій Бабкін:
Серед усіх наших суто сімейних свят є одне найважливіше та найінтимніше. Це - день нашого першого поцілунку. В цьому році ми святкуємо його вже 16-й раз. До речі, з точки зору нумерології, якою ми зі Снєжкою дуже давно цікавимось, 1+6 - це магічна комбінація, бо дорівнює 7. А сімка відповідає за все дивовижне, чарівне та магічне. І ми вирішили присвятити пісню цієї миті нашого життя.
Вперше ми писали текст пісні разом. Тобто в цій композиції Сніжана виступає не лише як виконавиця, а і як співавтор.
Коли прийшов час робити запис, я сказав Сніжані, що домовився зі студією на завтра. Вона була, мʼяко кажучи, у легкому шоку, бо їй же ж потрібен час на репетиції, підготовку. Але я їй такої можливості не дав і залишився дуже задоволений результатом. Її партія вийшла дуже невимушеною, як я і хотів.
Взагалі для мене перший поцілунок - це наріжний камінь стосунків між чоловіком та жінкою. У першому поцілунку світ навколо вас сповільнює свій хід, наче час втрачає своє значення. Звуки стають приглушеними, а контур місця стає нечітким. Тільки ви двоє та особлива енергія, що вирує між вами. Мить здається вічністю, а в серці лунає ніжний мелодійний стук кохання. Відчуття наче весь світ зупинився лише для вас двох. Все це можна описати одним словом - МАГІЯ.


Також відбувся реліз української версії одного з головних хітів Сергія Бабкіна “Забери”. Це версія українською мовою однієї з найпопулярніших пісень співака, яка вперше вийшла на його дебютному альбомі “УРА!” 2004 року.Нагадуємо, на початку літа Сергій Бабкін провів другу частину благодійного туру містами України, під час якої зіграв сім концертів у форматі квартирників. Загалом від початку повномасштабного вторгнення Бабкін зробив понад 90 благодійних виступів в Україні, США, Канаді, Німеччині, Литві, Латвії, Естонії, Чехії, Польщі, Грузії, Туреччині, Швейцарії, Ірландії, Іспанії та на Кіпрі як у складі проекту "Доброго вечора, ми з України!", так і сольно, а гонорари за виступи спрямував волонтерським організаціям, які опікуються жителями та ТрО Харківщини. З осені 2022-го року головним адресатом допомоги Сергія Бабкіна є 127-ма Окрема бригада Сил ТрО ЗСУ Харкова.

В лютому цього року подружжя Бабкіних стали почесними амбасадорами 127-ї бригади, а в травні Сергій випустив однойменну пісню, присвячену присвячену підрозділу “127МА”

Посилання на трек: https://orcd.co/magic15
    
Дізнайтеся більше про: Сергій Бабкін

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: