Авторизація
 
  • 10 лют: Диско-ретро вайб від Golubenko та YAKTAK: нова хітова колаборація співаків «Танцюєш сама» 
  • 10 лют: Виконавиця ремейку «Любий, кохай мене» презентує ремікс на трек «Замок з піску» 
  • 21 січ: Одна з битою проти усього світу: співачка GEREGA стартує з сильним психологічним треком «Не в колі» 
  • 18 січ: Новий реліз: Make rock great again! 
  • 18 січ: Нова англомовна пісня співака Max Newell "Signs" вже в мережі 

30 років потому: KOLABA і Павло Зібров переспівали хіт «Хрещатик» і зняли кліп, їдучи в кабріолеті по Києву

30 років потому: KOLABA і Павло Зібров переспівали хіт «Хрещатик» і зняли кліп, їдучи в кабріолеті по Києву


Проект KOLABA продовжує давати нове життя українським шлягерам. Услід за недавніми успішними колабораціями з Іво Бобулом («А липи цвітуть») та Оксаною Білозір («Горобина ніч») по-новому зазвучав легендарний хіт Павла Зіброва «Хрещатик». Прем’єра – уже на всіх стрімінгових платформах та в радіоефірах.

Українську столицю народний артист України Павло Зібров оспівав у далекому 1994-му. Створена на слова Юрія Рибчинського композиція одразу полюбилася киянам і досі вважається однією із найкращих пісень про Київ.

Минає три десятиліття – і молодий музичний проект KOLABA у співпраці з Павлом Зібровим дають нове дихання «Хрещатику». Як і в кліпі, знятому у 1994-му, у новому відео співаки колесять українською столицею на кабріолеті.

«Хрещатик» віддзеркалює у собі душу та енергію Києва, де переплітаються минуле і майбутнє, традиції й інновації, - кажуть у проектіKOLABA. - Ця пісня — це глибокий погляд на історію та сучасність міста, який перетинається з неймовірною музикою і потужним текстом, що не втрачають своєї актуальності. Історія «Хрещатика» розповідає про відданість, силу духу та віру в майбутнє.
«Хрещатик» поєднує покоління українців: в одних викликає глибоке почуття ностальгії, а в інших - свіжі враження й емоції. «Новою версією хіта ми хочемо розширити горизонти цього шедевра. Цей трек є символом єднання та гордості для кожного українця та тих, хто любить і цінує багатство культурної спадщини», - додають учасники KOLABA.


-
Я стежу за трендами та стараюсь йти в ногу з часом, - каже Павло Зібров. - За гуртом KOLABA стежив, бачив їхні роботи, який апгрейд вони роблять старим пісням та як під їхні треки запалює молодь. Ми довго обговорювали: щоб це було в контексті зі мною та водночас на молодіжній хвилі і дійшли до висновку, що нашу співпрацю потрібно розпочати саме з моєї легендарної пісні «Хрещатик». Її знає вся Україна, а також за кордоном, співають від малого до великого. Співпраця видалась плідною: хлопці швидко зробили новий саунд, зняли оперативно кліп, режисером якого став Андрій Брунов. Сучасний Хрещатик, яскрава картинка, модні звуки - все для того, щоб глядач та слухач зміг відчути, як це по-модному зараз кажуть, «вайб» серця Києва. Щодо подальших планів, ми з KOLABA готуємо ще одну новинку. Але це трохи згодом, буде теж дуже сучасно та танцювально».

«Хрещатик» зазвучав по-новому не лише музично – автори нової версії хіта вирішили запікати у тексті слово «москва». А у відео ще й додали напис «Censored».

Переглянути кліп KOLABA & Павло Зібров «Хрещатик»:

    
Дізнайтеся більше про: Павло Зібров KOLABA

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: