Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

Співачка Софія Єгорова презентує весняну пісню «Ми є любов»

Співачка Софія Єгорова презентує весняну пісню «Ми є любов»


Співачка Софія Єгорова представляє публіці новий весняний сингл «Ми є любов». Музику для пісні написав ART DEMUR, слова – DONTSOV. Це вже друга співпраця співачки з авторами.

Пісня «Ми є любов» про кохання, довіру один до одного, емоції та щастя. Сама назва говорить за себе – «Ми є любов»! Це пісня двох половин одного цілого!

«Нова пісня «Ми є любов» – це хвиля позитиву, любові й романтичного настрою, яких нам так зараз не вистачає. У момент, коли навіть найоптимістичніша людина впадає в незрозумілий відчай, її може врятувати тільки любов і музика. І з ними ми подолаємо всі складнощі. Світ набуває нових барв, коли тебе за руку тримає кохана людина! Саме про це моя пісня», – поділилася своїми відчуттями Софія Єгорова.


Слухати пісню «Ми є любов»:Як зізналася співачка, робота над піснею тривала понад місяць на декількох студіях:

«Ми з командою шукали різні варіанти аранжувань. Коли я почула перший, то зрозуміла, що трохи інакше її собі уявляла, і ми вирішили спробувати ще варіанти. Трохи допрацювали початковий текст пісні – творчий процес був безупинним. І все це заради того, аби сингл «Ми є любов» сподобався слухачам», – розповіла Софія.

Пісня «Ми є любов» вже доступна на усіх музичних платформах.

Співачка заінтригувала, що працює над кількома цікавими проектами. Усіма подробицями, а також новими фото, порадами по догляду за собою, відео з читанням поезій та грою на фортепіано, артистка ділиться у своїх соціальних мережах.


    
Дізнайтеся більше про: Софія Єгорова

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: