Авторизація
 
  • 22 січ: Руслана, Джамала, Jerry Heil, Марія Бурмака, Tayanna, Олександр Положинський та більш ніж два десятки українських авторів звернулись до Зеленського (відео) 
  • 21 січ: R&B артист Sysuev повертається з новим синглом «Kiss me with your voice» 
  • 21 січ: Під час карантину Марія Бурмака написала енергійну пісню 
  • 14 січ: Чарівна зима: Співачка Христина Лугова розповіла історію пісні з минулого 
  • 14 січ: Emil Khachaturian - музикант та композитор презентує новий кліп на пісню «Чекаю» 

Христина Лугова презентувала альбом про жіночу пристрасть

Христина Лугова презентувала альбом про жіночу пристрасть


Українська pop-jazz співачка Христина Лугова презентує новий альбом «Метаморфози». Пісні Христини потрапляють в рейтинг “300 нових пісень українською мовою” за версією Karabas Live, тримаюсь провідні позиції в музичних чартах та хіт-парадах.

Альбом називається “Метаморфози” й відтворює метаморфози, які відбулися вже і продовжують далі відбуватися зі співачкою, її життям та творчістю. Новий етап почався вкінці 2017 після того, як понад рік Христина не писала нового.

“Я боялася, що ніколи не напишу більше, що весь мій креатив і творчий талант, як автора вичерпався. А потім я написала пісню. Вона була інакшою, ніж до того. Я стала іншою. Потім ще одну. Я не була впевнена, чи моя здатність писати відновилася, чи це просто разові везіння. Але я тішилася кожній пісні так, як батьки, які нарешті змогли народити дитину. З того часу я написала близько 17 пісень”, - розповідає Христина Лугова.

В музиці й голосі Христини розкрилося більше пристрасті, яку свого часу співачка стримувала. Саме, через пристрасть, Христина й сприймає музику. Альбом “Метаморфози” налічує шість композицій, які розкриють співачку по-новому.

“Я дозволила собі не стримувати цю пристрасть. Я захотіла нею ділитися. Я дозволила собі дисонанси й нуар в музиці. Я захопилася фольковими мотивами. Десь більше проявилася любов до соулу”, - доповнює Христина.


Нагадаємо, під час підготовки до виходу альбому, Христина Лугова презентувала однойменний сингл “Метаморфози”, а також сингл “Листи” - пісню роздум, про те, що все має відбуватися вчасно.

Слухати “Метаморфози” Христини Лугової на YouTube:


    
Дізнайтеся більше про: Христина Лугова

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: