Авторизація
 
  • 14 травня: Юлія Войс презентує сингл, створений володарями «Греммі» 
  • 14 травня: Британсько-український проект The Mad Game презентує лірик-відео на свій другий сингл 
  • 13 травня: Христина Соловій презентувала кліп за мотивами «Лісової пісні» Лесі Українки та анонсувала довгоочікуваний альбом 
  • 12 травня: Ол.Ів.‘Є випускає альбом «Акустика» місткістю в 50 пісень 
  • 12 травня: Гурт Fraskos презентує дебютний альбом 

Христина Соловій презентувала кліп на пісню «Хто, як не ти?»

Христина Соловій презентувала кліп на пісню «Хто, як не ти?»


Презентація свіжого синглу відбулася на офіційному YouTube-каналі виконавиці та, звісно ж, у соціальних мережах. І хоча сама пісня «Хто, як не ти?» по факту була написана Христиною ще два роки тому, юна співачка зазначає, що вже тоді вона відчувала кожен її рядок і зараз із упевненістю може назвати цей твір по-справжньому особливим.

«Головна ідея пісні і кліпу «Хто, як не ти?» полягає в єдиному та на перший погляд простому твердженні: без минулого немає майбутнього. І кожен з нас зобов’язаний про це пам’ятати. Щодо візуалізації композиції, то її режисером виступив молодий спеціаліст Андрій Бояр, чиї ідеї стосовно використання реверсної зйомки та палаючого мосту зі сірників особисто мені дуже імпонували», – коментує реліз Христина Соловій.

Згаданий Христиною міст, до речі, було виготовлено у єдиному екземплярі спеціально для зйомок кліпу «Хто, як не ти?» з використанням неймовірної кількості сірників – 25 000. Так як міст був один, зйомки моментів його ефектного палання відбувалися у Києві, а основний знімальний процес, як багато хто вже міг здогадатися, проходив у Львові. Цікаво, що участь у зйомках могли взяти всі охочі прихильники таланту Христини Соловій – для цього достатньо було відгукнутись на запрошення представників команди виконавиці у соціальних мережах.

"Одна з перших спільних ідей - віддати кліп молодого артиста молодому режисеру. У такі часи люди мають утворювати колаборації, які будуть поштовхом для своєї сфери. Ми запропонували кільком командам розробити концепцію, - найбільш натхненим і переконливим був Андрій Бояр. Дякую тобі за ідею і за втілення. Перші реакції аудиторії вражають" - поділився Андрій Балан, менеджер співачки.

Варто також додати, що прем’єру відеороботи «Хто, як не ти?» приурочено до майбутнього великого концертного туру Христини Соловій «Жива Вода 2017», що стартує у лютому 2017 року. Більше інформації про концертне турне шукайте у соціальних мережах співачки.


"Хто, як не ти?" (муз., сл. - Христина Соловій)
Виробництво - Moustache Cinema
Режисер - Андрій Бояр


© джерело     
Дізнайтеся більше про: Христина Соловій

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: