Авторизація
 
  • 08 жов: Тоня Матвієнко піснею зірвала гучні оплески прикордонників США 
  • 08 жов: Гурт «Васяян» презентує свою «Love story» 
  • 08 жов: TYUPA представили свій перший відеокліп на композицію «Знак» 
  • 04 жов: Дмитро Оленич заспівав про «Лате» 
  • 04 жов: Анастасія Приходько: «Саме той» - відверта посвята вистражданому коханню 

Павло Табаков заспівав про магнетизм кохання

Павло Табаков заспівав про магнетизм кохання


Співак Павло Табаков представляє гарячий саундтрек літа-2017. Новий танцювальний сингл «Я для тебе» - відверта та чуттєва пісенна прем’єра, яка уже звучить на радіостанціях України.

Автор музики пісні «Я для тебе» - відомий український композитор Геннадій Крупнік. Автором слів став Павло Табаков. А спродюсував сингл знаний саундпродюсер Андрій Бакун (він же виступив продюсером попереднього треку Табакова «Любов Жива. Radio Remix», який від початку весни-2017 у гарячій ротації на десятках українських радіостанцій).

Послухати нову пісню Павла Табакова «Я для тебе» можна на сервісі soundcloud:


Пісня «Я для тебе» розкриває почуття, пристрасть закоханого чоловіка. «Інколи просто не розумієш, чому тебе притягує, немов магнітом, до іншої людини, - каже Павло Табаков. - Саме про це йдеться у моїй новій пісні - про магнетизм між двома людьми, які у танці притягуються один до одного. Між ними виникає такий сильний потяг, якому просто неможливо опиратися. Це все на енергетичному і навіть якомусь біохімічному рівні. Хоча загадку магнетизму кохання ще ніхто до кінця не розгадав і навряд чи коли-небудь розгадає».

Переглянути офіційне Lyric Video на пісню «Я для тебе»:


А поки новий сингл «Я для тебе» ставатиме саундтреком літа-2017, Павло Табаков та його команда готуються до осіннього концертного туру «Любов Жива», який стартує 11 жовтня із концертів у Львівській опері. Далі в гастрольному графіку співака – Київ, Рівне, Луцьк, Чернівці, Івано-Франківськ, Тернопіль, Вінниця та інші міста України.


    
Дізнайтеся більше про: Павло Табаков

Додати коментар
  • Сьогодні
  • Читають
  • Коментують
Заголовки:
Читайте про: